Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miskolci, diósgyőri anyukák!...

Miskolci, diósgyőri anyukák! Van felesleges tejetek?

Figyelt kérdés
Olyan anyukát keresek, akinek nincs ideje/kedve végigjárni a vizsgálatokat, de a csapba se szeretné önteni a tejét. Egy fiatal pár 6 napos babával anyatejet keres, az orvos nem akarja nekik felírni.
2010. jún. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem írja fel?
2010. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert a baba nem beteg, mindösszesen annyi a "baj", hogy az anyukának nem elég teje, és szívesebben pótolnának tejjel, mint tápszerrel. És teljesen érthető, hogy nem írja fel egészséges babának, hiszen nagyon kevés az anyatej, nagyon kevés az anyatejleadó anya, az anyatejgyűjtő szinte könyörög minden csepp tejért, nagy a hiány. Azt a kevés tejet, amit begyűjtenek, koraszülöttek és beteg babák kapják meg.


Nem az én babám, nekem van tejem, én is anyatejleadó vagyok, így kerültem kapcsolatba velük. Viszont épp a minap olvastam itt egy anyukától, hogy nem jut el vizsgálatokra, tele van a fagyója, és sírva öntötte ki az első fél liter tejet... itt meg van egy baba, akinek nagyon jól jönne, ha valakinek van felesleges teje, akár fagyott is. Szóval hátha össze tudna akadni itt zsák a foltjával, ne a csapba öntse ki, ha van felesleges.

2010. jún. 23. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


De jó, pont most gondoltam rá, hogy kellene valaki, aki átveszi tőlem a tejcsit, mert szerencsére nagyon sok van. Ha érdekel, írj privit, és egyeztetünk.

2010. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó! :-) Írtam mélt.
2010. jún. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!