Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Babám csak anyatejes. Igény szerint szoptatom, nagyjából 2 orankent. Nem szoktam fejni. Arra gondoltam hogy viszont karácsonyi ünnepekkor fejnék...néha meginnék egy pohár forralt bort vagy szilveszterkor egy pohar pezsit. Ez gáz felfogás szerintetek, hogy addig "elszakítanám" a cicitől? Nem cumiból hanem itatópohárból adnék neki. Egyáltalán ha iszok egy forralt bort mondjuk, utána mikor rakhatom újra cicire, hány óra mire kiürül a szervezetemből?
2018. nov. 8. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, el sem fogadja.

Ha igény szerint szoptatsz és nem fejsz, akkor nem sok plusz szokott termelődni, tehát kb hetek alatt tudnád összeszedni, amit megeszik.


Bár nem írtad, hogy 4 hetes, vagy 4 hónapos. Azért az sem mindegy.

2018. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 hónapos kereken.
2018. nov. 8. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Én nem csinálnám.

Szűrt 100%-os almalevet forralj és ízesíts mint ha bor lenne. Ugyanaz a feeling és nagyon finom.

Egy ujjnyi pezsgő meg belefér szetintem.

Én így csinálnám.

2018. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Egy kis pohárka pezsgő vagy bor nem fog bajt okozni.

A forralt bort felütheted teával vagy szőlőlével, vagy egyszerűen elforralod belőle az alkoholt. Az alkohol mentes pezsgő pont olyan, mint az eredeti.


Egyébként ki lehet bírni, nekem ez a 4. szilveszter, hogy nem iszok, mert vagy terhes vagyok, vagy szoptatok. :)

2018. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak gond lehet, amit már írtak előttem: nem fogadja el, nem lesz annyi tejef, hogy jól lakjon.
2018. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

“Elszakitanam a cicitol” ez a felfogas gaz. Mert akkor mi baja lesz a babanak? Jah gondolom serul az anya-gyermek kotodes es eleteben utalni fog ezek utan, sot tobbet mar cicizni sem akar soha ha ilyet mereszelsz...vicc mar komolyan.

Az egyaltalan nem hogy akarnal inni 1-1 poharral.

Azert ennyire ne lihegjuk mar tul ezt a szoptatast.

2018. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Én ezt megcsináltam 4 hónapos babával. Tényleg több volt a nyűg, mint a haszon. Hetekig fejtem, hogy legyen annyi plusz. Phárból nem kérte, kanállal macera volt. Végül cumisüvegből ette meg, de két ilyen etetés után reggel már alig akart szopni. Az egész nap szenvedős volt, másnapra ált helyre a "cumizavar".

Amúgy megpróbálhatod, lehet nálatok nem lesz gond, de azért lelkiekben készülj fel erre is.

Ja, és ha tényleg csak egy pohárral akarsz meginni, szerintem az belefér.

2018. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Napi 1 dl bor simán mehet amúgy is szoptatás alatt. Nekem pl a nőgyógyászom javasolta szülés után, mert vérszegény lettem.
2018. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nálunk nem okozott cumizavart. kezdetektől volt hogy üvegből kapta. szerintem semmi gond nincs ezzel.
2018. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem csinálnám ezt.
2018. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!