Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos anyatejes kislányom...

2 hónapos anyatejes kislányom este mindig rázendit. Melleim puhák,1,5 óránként cicit kér, és keveset eszik. Az éjszakát végig alussza, napi 8 pisis pelusunk van. Szerintetek apad a tejem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 09:28
 1/4 xStefix ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Az, hogy estére felpuhul a mell (egyszerre már kevesebb tej termelődik benne, mert napközben másra is használunk energiát, nemcsak tejképzésre) és ő emiatt gyakrabban kér szopit, teljesen normális! Ha ilyen szépen van pisis pelus és az éjszakát is végigalussza, akkor igen valószínűen nem a tejmennyiséggel van gond. (Ha éhes lenne, tutira kelne éjjel is!)

A legjobb, amit teszel, hogy ilyenkor továbbra is megszopatod, amilyen gyakran csak kéri.

Mióta van ez az esti sírás és pontosan mikor, hogyan szokott lenni?

Mert a babák többségének rendszerint van egy ilyen nyűgösebb, sírósabb időszaka a nap második felében, mert addigra fáradnak el.

2010. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azén 2 hós kislányom is többször kér enni mostanában, szerintem a meleg is közrejátszik. A kánikulában szinte óránként evett, a kutacsát figyeltem mindig, hihetetlen milyen gyorsan jelzett (behorpadt), mert ismét nem is éhes, inkább szomjas volt! Mostanában mennyiségre is többet szopizik, többre van szüksége.Szoptasd meg amikor csak igényli!
2010. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.Kedves masodik! miert kell a kutacsat nezni? a behorpadt kutacs vizhianyra utal?
2010. júl. 8. 16:23
 4/4 xStefix ***** válasza:
Nem engem kérdeztél, de igen, általában ez az első vízhiányra utaló jel.
2010. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!