Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 honapja szultem, meg mindig...

7 honapja szultem, meg mindig szoptatok, de nem jott meg meg a menstruaciom, normalis ez?

Figyelt kérdés
Aggodok, mert nagyon nehez szules volt es nem tudom, hogy ennek eredmenye, hogy meg nem mukodik a ciklusom. Szules utan 6 hetre es 5 honapra is voltam dokinal, de azt mondta minden ok, szepen begyogyult minden, de attol meg lehet olyan gond amit o nem lathatott, vagy csak egyszeruen a szoptatas miatt nincs meg menstruaciom? Tapasztalat?
2019. júl. 19. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2019. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A szervezeted a tankönyvben leírtak szerint működik, amíg szoptatsz, addig a tejtermelés szabályozó hormon gátolja az új petesejt megérését.
2019. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
1 éves volt a kislányom, mikor először megjött, 22 hónapig szoptattam 🙂
2019. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20 honapig szoptattam. addig nem is jött meg. szóval ne aggódj, inkább ėlvezd ki hogy nem kell vele foglalkoznod..
2019. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális
2019. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szülés után 14 hónappal jött meg először.
2019. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislànyom. Múlt héten jött meg először. Én örülök
2019. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónap múlva jött meg, könnyű szülésem volt. Kár aggódnod. Teljesen normális.
2019. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 évig szoptattam. 8 hónapos volt A lányom, mikor megjött, és rendszeres is lett. Nekem nem zavart be az a tejtermelő hormon, vagy mi :).

Már 1.5 éve nem szoptatok, de még mindig van tejem minimálisan. Menstruációm is köszöni, jól van.

2019. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!