Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült mostanában a...

Allerim kérdése:

Valaki szült mostanában a Szent Margit Kórházban? Szívesen meghallgatnám a friss véleményeket, tapasztalokat esetleg jó tanácsokat.

Figyelt kérdés
Én 2019. szeptember 28-ra vagyok kiírva és jelenleg nincs kinevezett dokim vagy szülésznőm, mert annyira nem is ismerem őket (eddig magánklinikára jártam). Siklódi doktorhoz járok terhesgondozásra. - vélemények róla, valaki szült már nála?

#Szent Margit Kórház #Szülési tapasztalatok
2019. júl. 29. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem programozott császárom volt, nem volt fogadott orvosom. Ki írtak hétfő reggel 6-ra, akkor bementünk, előkészítettek, férjemmel ott lehetett végig mellettem, majd műtét, férjem nézhette ablakon, majd ő ment a babával, lemérték fogházra, majd mikor vissza toltak a megörzőbe, jött a férjem, megkaptuk a babát 2 órára, mellre tették, férjem foghatta végig. Utánna ő haza ment,nekem fel kellett állnom,tusolás, öltözés, majd bevittek a császáros szobába. Aki császárral szül, bekerült egy szobában, ott volt első nap, majd mikor tele lett , jött új frissen szült, minket hátrébb költöztettek, mert aa frissek voltak elől megfigyelés miatt. Aki simán szült, az egy szobában volt végig.

Ha kérted segítettek a nővérek. Egész nap veled lehetett a baba. Jó volt a közös szoba, volt legalább társaság. Látogatók ha jöttek, ajtóban megnézhették a babát, majd baba vissza, te pedig kimész a latogatokhoz. Jó ez igy, elsőt a janosban szültem, gáz volt hogy ott szoptatsz, melletted meg 8 fő a szomszéd ágyánál látogatóba. Ki lehet bírni azt a 2-4 napot. Van most egy új büfé lent, ha nem ízlik a kórházi kaja.

Én januárban szülők ott megint, nem fogadtam dokit, nagyon elszálltak az árak, 150-200.000 sajnálok egy szülésre, hol ottnem nyújt többet, ha csak simán betoppanaz szülni fogadott orvos nélkül. Terhes gondozásra is sajnálom havonta azt a 15-20.000, hisz ugyan úgy megvizsgál ha csak a kórházba megyek be hozzá sztk. Rendelésre.

2019. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod! Én sem tervezek orvost fogadni, mert úgy olvastam, illetve hallottam, hogy a szülésznők és az orvosok is jók. Már magánrendelésre sem járok, mert feleslegesnek tartom én is kiadni a pénzt rá, hiszen nincs probléma + az ottani UH készülék sokkal elavultabb, mint a kórházban stb. Siklódiról esetleg hallottál valamit?
2019. júl. 30. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Pálfy hoz járok, hozzá kerültem. 2x voltam ügyeleten a kórházbanaz elsején, mert véreztem, akkor Dr. Szikszay, Dr. Magyar volt, de mind ketten megvzsgáltak, írtak gyógyszert. Siklodit nem tudom ki. Van egy csoport, Margit Kórházban szültem , keress rá Facebookon, ott mondanak róla véleményt!
2019. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szper, köszi szépen! Azóta már megtaláltam a FB-os csoprtot, csatlakoztam is. Eléggé megosztó véleménnyel vannk róla. :) Úgy döntöttem, nem fogadok orvost. Remélem szerencsésen, pozitívan alakul a szülés. Köszönöm szépen a kommented!
2019. júl. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!