Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pecsre a szuleshez (csaszarhoz...

Pecsre a szuleshez (csaszarhoz) mik kellenek? Nekem? Babaknak? Ami cuccom ittvan az velem jon a szuloszobara vagy azt hazaviszik? Mi fog kelleni? Es hogy megy a csaszar? Akinek volt leirna legyszives

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra nem kell egy hagyományos 'szülős' kórházi csomaghoz képest: hálóing, papucs, köntös, tisztálkodási szerek, betétek...stb. + a baba cuccai.

Az összes cuccommal együtt mentem a szülőszobára, ott adtak egy szekrényt, abba pakoltam be, amit császár után a férjem vitt át az őrzőbe -ott az ágyam mellett volt a bőröndöm.


Nekem nem császárnak indult, így miután nem haladt a szülés, a szülőszobán kaptam egy katétert, a korábban beszúrt EDA-ba több érzéstelenítőt, majd toltak a műtőbe. A férjem jött velem, a műtő előterében lehetett, ahol ellátják a babát is, így mindent látott, ami Vele történt, ott készíthette el az első fotókat is.

Amikor rendbe tették, egy kicsit odatartották nekem is a babánkat, majd a férjemmel együtt felvitték egy külön szobába, ahol kettesben eltölthették az aranyórát.

Közben engem rendbe raktak, elvittek az őrzőbe, ahol 12 óra múlva felállítottak, le kellett zuhanyoznom, és átkísértek a gyermekágyra.

2019. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es a baba cuccaiba mi tartozik bele?? Kell pelenka vagy megis mi?
2019. aug. 6. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden szobában van pelenkázó, mindennel felszerelve, ami a pelenkázáshoz kell; így nem kötelező vinni, de én vittem ahhoz is mindent.

Ruhát is adnak a babára, de én azt is vittem, és jól is jött, mert mondták, hogy épp kevés van. Egy babapléd sem jön rosszul, meg néhány textilpelus.

Fürdetni a csecsemősök fürdetik.

Bimbóvédő -sterilizálva- ajánlott, ha még nem szoptattál. Nekem pl. csak azzal ment.

2019. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonoom
2019. aug. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!