Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erdemes a tejszaporito teat...

Erdemes a tejszaporito teat szules elott 1-2nappal elkezdeni inni?

Figyelt kérdés
Volt akinek be valt?

2019. aug. 11. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem


Sok folyadék kell (3-4 l) ehhez szoktathatod magad


A babát pedig minél hamarabb és többet mellre tenni

2019. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Igen, mert ilyenkor jobb minel tobb folyadekot bevinni es placebokent sem utolso, ha meg tenylef hat, az csak hab a csucson! ;)
2019. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmi értelme ezeknek a vackoknak. Sok folyadék, egyél rendesen, pihenj, amennyit tudsz, és kerüljön mellre a baba az első pillanattól fogva, ahányszor csak kéri. Más nem kell.
2019. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csaszarom lesz majd. Elsovel is nehezen indult be a tejem azert erdeklodok a tea miatt hogy mennyire hasznos. Akkor megprobalom a sok folyadekot. 6-12oran keresztul orzoben leszek ahova nem hozzak be etetni a babat.
2019. aug. 11. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor még fontosabb, hogy amint hozzák a babát, tedd mellre. Addig kipihenheted magad.
2019. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs. Ha lesz tejed, akkor lesz tea nélkül is. Ha meg nem, akkor a tea se biztos, hogy segíteni fog. Egyébként én is császármetszéssel szültem, szülést követő 2. napon beindult a tejtermelés, azonnal tudtam szoptatni, sőt úgy, hogy előtte-utána fejnem kellett, annyi volt. Ja, és szülés után ittam tejszaporító teát, aminél rögtön kijött, hogy allergiás vagyok rá, úgyhogy abba is hagytam és nem is volt rá szükség. :)
2019. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!