Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van ilyen sok "félekaszü...

Miért van ilyen sok "félekaszüléstől" kérdés?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Ja. Hogy te nem szülsz, de gondolom azt hiszed hogy a baba csak úgy kicsusszan egy hapcitól. És igen tudják a nők akkor is hogy fájni fog amikor beválalják, de a vége felé azért mind tartanak tőle, hogy milyen lesz.
2019. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert átlagos ember fel a szüléstől. Ha nem volt gyereke azért. Ha van akkor azért. Normális ember nem szereti ha fáj. Márpedig az hogy belulrol szétszakítanak az fáj. Bár állítólag a természet bölcsen úgy intézi hogy később elfelejtsd. De azért van az életedben egy 24 órácska amikor igen intenzíven nem tudod elfelejteni....
2019. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez vicces! Akkor ez kb olyan, mintha én azt mondanám, hogy nem értem, miért paráztak annyit a katonaságtól. Csak azt nem értem, hogy ha nem is akarsz szülni, akkor miért szörfözöl a szülés kategóriában! Csak nem félsz tőle? ;)
2019. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%

Ooo a szules nem faj

Legalabbis nekem nem fajt egyik sem


Kicsit rosszul ereztem magam meg kemenyedtem eleg sokat igy beultem az autoba es bementem az ugyeletre

A doki meg a vizsgalat utam elrohant h ajaj szules, de en meg rohogtam h na neee es mi van a vajudassal ? 15 perc mulva a kezembe volt a gyerek 🙂

A masik ket gyerekkel a korhazba se ertem be spontan otthon szules lett 🙂

Egyszer csak jott a nyomo inger es par perc utan kicsusszant alig volt idom egy tiszta lepedot elokapni.

Mire kiert a mento mar rendbe tettem magam es a gyereket. Mazli h a masodiknal eppen otthon volt a ferjem a harmadiknal a anyosom. Igy legalabb nem kellet a nagyobbakkal foglalkozni.

Amugy mindegyik kb 1 hettel elobb jott.


Nalunk a csaladban a noi agon mindenki ilyen konnyen szult vagy vajudas sem volt vagy eppen csak valami.


Masik az h nagyreszt fejben dol el a dolog ha arra kondicionalod magad h fajni fog es huu de szar lesz akkor kb bemagyarazod magadnak es tenylegesen kellemetlenebb lesz mint alapesetben lenne. Ha azt mondod h siman kibirhato es gyerekjatek es nyugi chill van akkor jobban birod majd.

Ez a placebohatas agyi szinten.

2019. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Aha M tehát ha átmegyek zenbe akkor még se kottyan ha mondjuk vajúdok 24 órát aztán szana szét szakadok odalent mert az én 4 kilós gyerekem nem csak úgy kicsusszan. Vagy épp az sem ha úgy kell vákummal kirángatni mert nem jön magától. Értem. Sőt a gátvarraton már simán röhögve ugráló másnap.

Szerintem inkább örülj a szerencsédnek és ne beszélj marhaságokat

2019. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem, hogy ha valaki nem akar gyereket, akkor miért olvas ilyen fórumokat? 🤔
2019. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Te komolyan a vemhességet is feltetted címkének? Elképesztő...
2019. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo tuti himnemu 😁
2019. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Csóri......
2019. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2%

Kedves 15os

Nem zenbe kell atmenni 😁

Hanem a terhesseg elejetol azt kell elhitetni magaddal h a szules nem kinszenvedes teljesen kibirhato allapot.

Az a baj h a mai vilagban a rossz pozicio az orvosok korhazak jelenlete es az orvosok hozzaallasa miatt ennyire rossz.

Ha tudatosan keszulsz ra akkor sokkal konyebb lesz pl azzal h nem remtortenetekket olvasol halgatsz kvazo sokkolva magad es h ennek igy kell lennie. A fenet kell.


Amugy a masodik gyerekem 4150g szuletett es 58cm hosszu volt szal nem volt kicsi 🙂

2019. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!