Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz szivároghat úgy,...

A magzatvíz szivároghat úgy, hogy kicsit folyik aztán semmi?

Figyelt kérdés
Amúgy is sok folyásom van,de most reggel szinte elázott a bugyim,de azóta semmi!
2010. júl. 14. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Nekem is olyan meghatározhatatlanul híg folyásom volt. Reggel kicsit lucskosabb volt a bugyim, aztán semmi. Mentem NST-re, és ott már megjegyeztem a szülésznőnek a dolgot. Majd amikor felálltam, megint jött egy kisebb híg mennyiségű folyás. Amúgy is mentem volna a dokihoz, megvizsgált és bár nagyon tanácstalan volt, úgy döntött, hogy nem rizikózunk, irány a szülőszoba. Azt mondta, valószínűleg magasan repedt a burok és ezért csak szivárog a magzatvíz. Fertőzésveszély miatt viszont ilyenkor nem várnak. 40+4 napos voltam. Oxitocin, burokrepesztés, vajúdás, EDA, kitolás, gátvarrás. Minden rendben ment. Sajnos babám mégis összeszedett egy kisebb fertőzést, ezért ráhúztunk a korházban, 5 napos antibiotikumos kúrát kapott, csak egy hét után jöhettünk haza.

Lehet, hogy már napok óta szivárgott a magzatvíz, de csak minimálisan. Ha még egyszer itt tartanék, vennék a patikában olyan betétet, ami kimutatja, hogy magzatvízről van-e szó, vagy csak folyásról. Neked is ezt javaslom!!

Minden jót!

9 hetes kislány anyukája

2010. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen valóban lehetséges ilyen.

Nekem is így volt.Kimentem wcre és akkor jött egy kevés még lestem is hogy ez mi volt.De semmi több.Ok gondoltam mentem és visszafeküdtem.Aztán megint.Odanyultam és éreztem hogy megint mintha vizes folyás lenne.Fölálltam hogy kimenjek megint wcre ellenőrizni de akkor megint volt egy kicsi de azon már láttam enyhe kis elszíneződést a vértől.Úgyhogy én akkor már tudtam hogy a magzatvíz csordogált néha.Nekem azt mondták hogy azért így távozik mert a baba feje már beékelődött és nem tud csak így szakaszosan folyni.Figyeld és ha többször van ilyen akkor azért érdemes bemenni a kórházba vagy legalábbis a dokidnak szólni hogy ezt észlelted.

Sok sikert.

Majd írj azért hogy végül mi is volt ez.

2010. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt érzetem, de nem izgultam különösebben rajta. Párom viszont bepánikot, így betett a kocsiba és bevitt a kórházba. Még 3 hetem volt hátra.

Ott megállapították hogy minden zárt, valószínűleg csak egy bővebb folyás volt, de a biztonság kedvéért befektettek.

5 nap múlva az uh-n nagynak mérték a babát ezért kiírtak császárra. A 10. kórházi napon, egy nappal a kiírt császár előtt elkezdődtek a fájások, és meg is műtöttek.

Azóta is neheztelek kicsit a férjemre, hogy az utolsó 10 napot kórházban töltöttem.

2010. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!