Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Dr. Varga József szekszárdi nőgyógyász magánrendelésén nagyjából milyen árakra számíthatok?

Nőgyógyász váltásra készülök, és nagyon sokan ajánlották a fent említett orvost. Érdekelne, hogy nagyjából milyen tarifával dolgoznak ott. (Eddig Kaposvárra jártam.) Köszönöm a válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: nőgyógyász, magánrendelés, árak, Szekszárd

okt. 9. 21:18  Privát üzenet  

A válaszok

Varga doktor nagyon jó de nem biztos hogy fogad új beteget mert nagyon sok a páciense. Én is emiatt váltottam pár éve.

Egyébként a magánrendelése vizsgálat plusz UH olyan 12e körül van.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 9. 22:19 Privát üzenet

Tavaly már nekem is azt mondták, hogy nem fogad új beteget.

Azért egy próbát megér.

Egyébként a fiatal Szekszárdi dokik is agyon jók és lelkiismeretesen dolgoznak.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 9. 22:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek róla: Dr. Benedek József, aneszteziológus, szülésznő és nőgyógyász Nyíregyházán? Mennyi egy magán rendelés és mennyi a szülés nála? Tapasztalataitok? Leendő Apuka
10 hetes kismama vagyok Tiszavasváriban ki a jobb nőgyógyász Dr. Benedek József vagy Dr. Mocsáry Péter? Valamelyiknél kell fizetni ha igen mennyit? Köszönöm
Dr. Szőke József szülész nőgyógyásznál (Nyíregyháza, Fehérgyarmat elsősorban) aki szült, és felkérte előtte, mennyit kért vagy adott az orvosnak szüléskor?
Szigetszentmiklóson (József ATILLA telep) közelében van e magán nőgyászász ahova egy 1 évessel el tudnék menni?
Dr. Bácskai József a magánrendelésén csináld 4D-s ultrahangot? Mennyibe kerül egy vizsgálat, és az ultrahang? Kártyás fizetés még mindig nem lehetséges nála?
Ismeri valaki Dr. Fövényesi József szülész-nőgyógyászt? (Miskolc, Semmelweis)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!