Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyíregyházi kórházból...

Izabella220 kérdése:

A nyíregyházi kórházból melyik nőgyógyászt fogadtátok vagy fogadnátok meg terhesség esetén? Kiről van jó tapasztalotok, kit ajánlottok esetleg?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Dr Angyal Gézával szültem. Szülésnél bent volt, maga a szülés teljesen jó tapasztalat, utána is látogatott bent mindennap. A terhesgondozás. Elég sok kismamája van, legtöbbször 1 órát vártam a rendelésen és az ultrahang nem babamozi volt az fix. Persze volt mikor több időt fordított rá, máskor csak megmérte mindenét. De kérdezni bármit lehetett. Ha hívtam mert megijedtem mikor véreztem is felvette a telefont. Ja, feleslegesen nem piszkált lent. Volt egy rákszűrés, ezután csak ha panaszom volt. Én ajánlom.
2019. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Az első kislányomat Dr. Kovács Róbertnél szültem. Hozzá is jártam terhesgondozásra. Teljes mértékben elégedett voltam/vagyok vele. Most újra babát várok, megintcsak őt választottam.
2019. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nusy83 ***** válasza:
Dr Molnár Balázs
2019. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!