Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell a korhazi csomagot...

Mikor kell a korhazi csomagot összekésziteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bármikor, akár 32 hetesen is, nem kell 38. hétig várni vele. De ne kelljen hamarabb! :)

26. hét után már egyre jobbak az esélyek, ha megszületik, tehát akkor már ott lehet a szoba sarkában a csomag....

Boldog babavárást!

2010. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

OFF:

09:27-es

Millió puszi neked! Sokat segítettél! :D

Köszönöm!

28 hetes kismama

2010. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is offolok bocsánat

09:27-es nagyon hasznos a listád én már le is másoltam sokat segített :)

27 hetes :)

2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 09:27-től szeretnék kérdezni, az Aloe first-tel kapcsolatban.

Arra lennék kíváncsi, hogy ez hogy működik? Már megvettem, csak gyakorlatban nem tudom elképzelni. Az addig oké, hogy befújom, napjában többször is, de utána a szellőztetést hogy oldottad meg? Mert ugyebár ott folyik a vér mindenfelé, ezért kell a betét, de ha ott a betét, akkor nem szellőzik. Ugyanez a kérdésem vonatkozik a Gelly-re is. Köszönöm, ha válaszolsz.

2010. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

09:27 vagyok

A First után nem szellőztettem, csak fújtam. Lehet kapni hozzá kis spray-t, azzal könnyebb, ha a nagy flakonból áttöltesz bele. Nem baj, ha mélyre sikerül fújni, szépen regenerálta a szöveteket. Azért volt jó, mert szerintem nem húzódott annyira a varratom.

A Gelly-vel érdemes szellőztetni, amíg beszívódik. Nekünk a lepedő alatt volt gumilepedő (vagy mi), és a fenekem alá tettem kistörölközőt is, bugyi le, térd fel és szellőztettem. Mondjuk én nem véreztem szerintem olyan iszonyúan. Akkor csináltam, amikor a gyerek aludt, meg amikor amúgy is jegelni is kellett, akkor összekötöttem a kettőt. Ha véres lett az ágy, adtak tiszta lepedőt.

A kórházi hálóing elég nagy volt ahhoz, hogy lefekve a térdemre húzzam és nem látott belőlem senki semmit, csak azt, hogy felhúzott térdekkel fekszem.

Ja, nem szoptatás közben csinál, én próbáltam, de akkor nagyon rákezdtem vérezni, szét is áztam... :-)

2010. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
köszönöm, hogy válaszoltál!
2010. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit :-)
2010. júl. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!