Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan valakinek, hogy...

Volt olyan valakinek, hogy délelőtt még semmi nem volt NST-n, de később mégis beindult a szülés?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredtem, mára vagyok kiírva, és eddig ez volt a legeseménytelenebb NST-m... semmi fájás, baba mondjuk már belassult, de szép a szívhangja, ha éppen megmozdul...

Már azt mondta a nővérke, hogy mikor költözzek a kórházba... :(

Volt valakinek esetleg olyan, hogy délelőtt semmi nem volt, és mondjuk még aznap, vagy következő nap beindult a buli?

Jóslóim meg mindenféle fájdalmaim már 2-3 hete vannak...


2020. febr. 14. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Délben voltam nst-m, rögtön utána távozott is a nyákdugó, majd kB 2 óra múlva kezdődtek a rendszertelen fájások. Este 7ig vártam, hogy vagy elmúljon, vagy rendszereződjenek, de semmi. Bementem a kórházba, és a vizsgálaton kiderült, hogy már 5 ujjnyira nyitva voltam. Kaptam oxyt, és éjfélre megszültem.


Az nst-n semmi jele nem volt semminek, viszont az nst után volt egy hüvely vizsgálatom, a doki azt mondta, szerinte ő indította be, mert a vizsgálat közben jött ki a nyákdugó.

2020. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam egy statisztikát, hogy a világ összes gyerekének 4%-a születik a kiírt napon természetes úton (ha nem indítják be).
2020. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Reggel 7-re mentem nst-re, semmit nem mutatott, ugyan olyan volt, mint máskor. Baba aktív, fájások semmi. 9-re voltam beírva amnioszkópiára (6 nappal voltam már a terminus után), így ott vártam a soromra a szülőszoba előtt. Felálltam egy kicsit járkálni, és elfolyt a magzatvizem... (Éjjel 22.15-kor született meg a fiam) Nyákdugóm már egy hete nem volt, jóslóim sem voltak.

A kicsivel is hasonló volt. Szépen jártam az nst-amnio vizsgálatokra, mivel már megint terminus után voltam. Semmi jele a szülésnek, 41. héten indítanak ha magától nem indul. Hajnalban 5 perces fájásokkal beindult a buli...

2020. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hete szültem. 40+2 hetes voltam. Reggel 6kor fájásokra ébredtem, 9re volt időpontom nst-re. Mire odaértem, már gyönyörűen jöttek a fájások 5 percenként. Na mondom szuper, tuti nem engednek haza. Felfeküdtem az ágyra, felrakott a hölgy a gépre, és onnantól mintha elvágták volna, egy darab fájásom nem volt abban a 30 percben, amíg nst-n voltam, egyetlen ártatlan kis keményedést sikerült produkálnom... Úgyh természetesen haza küldtek. De otthon újra indult az egész, egész nap fájdalmasan keményedtem, este 7re már rendszeresnek tűnt és többszöri zuhanyzásra sem múlt el, és este fél 11re már nagyon fájt, lefeküdtünk aludni, de esélytelen volt h elaludjak, úgyhogy bementünk a kórházba. Hajnali 3ra a kezünkben volt a kislányunk. Úgyhogy nyugi, bármikor beindulhat neked is.
2020. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reggel 7-kor tökéletes nst, 9-kor meg elkezdett szivárogni a magzatvíz.
2020. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 14. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Szombat reggel 8-kor voltam NST-n, semmi fájás nem volt, a doki poénkodott, hogy lehet, hogy még találkozunk. Mondtam neki, hogy hétfőre vagyok kiírva program császárra, nekem az jó lesz. Este 10-kor elfolyt a magzatvíz, a doki megörült nekem és éjfél után 40 perccel megszületett a lányom.
2020. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél jártam így.

Már a kórházban feküdtem terminus túllépés miatt, 40+5.

Reggel 6kor ébresztettek hogy menjek nst-re. Ott egy pillanatra szívbajt kaptam, mert a szülésznő azt mondta hogy túl lassú a baba szive, lehet hogy megyünk a szülőszobára. Hívott egy másik szülésznőt, ketten nézték folyamatosan az nst-t. A baba szívverése helyre állt szerencsére.

Délelőtt még UH-on voltam, flow vizsgálat stb, minden rendben ott is, nem szülünk még. Délután 3kor pedig egyik pillanatról a másikra jöttek az 5-7 perces fájások. Másnap megszültem.

2020. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!