Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után lehet spirált...

Császár után lehet spirált használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 császárom volt, 3 éve az utolsó. Szeretnék spirált használni de a nőgyógyász azt mondta, hogy 3 császár után nem lehet. Ez tényleg így van? El fogok menni másik nőgyógyászhoz is ki kérni a véleményét mert nem bízom ebben a dokiban.
2020. márc. 4. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem két császár után ajánlgatta a dokim, menzesz javítására (aztán elmentem endokrinológushoz inkább és az helyre hozta). De nem kértem, mert sok rosszat hallottam róla, itt is (keress rá). Egy közeli barátnőm is mesélte, hogy mellette lett terhes és el kellett vetetnie, aztán kiderült, egészséges sem lett volna, ami sajnos szintén gyakori (bár nem biztos, hogy esetében ez volt az ok). Olvass utána a működésének. Nekem nagyon idegen egyáltalán az, hogy egy tárgy legyen bennem, ami (bár steril) gyulladást tart fent, na meg hogy végülis a megtermékenyülést nem akadályozza meg, ami nekem valahol lelkiismereti határon mozog meg fura is, hogy nem is tudnék róla, na meg el is mozdulhat és párhavonta ellenőrizgetni kell, ami gondolom így már mégsem olcsó.
2020. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még vacilálok. A sterilizáció is a lehetőségek között van.
2020. márc. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!