Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7-10perces fájások,1ujnyira...

7-10perces fájások,1ujnyira nyitott mehszaj lassan 36hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,par 2nap es 36hetes leszek.

Kedden bekerultem a klinikara ahol majd szulni fogok,fel oras NST-t csinaltak,7-10perces fajasaim voltak,a szulesz fiu megvizsgalt odalent 1ujnyira nyitva vagyok azt mondta.Kaptam fajdalom csillapito inyekciot,valamint tudoerlelot a picinek.

Mennyi idom lehet hatra?Azota gyenge josloim vannak csak.Valoszinu abbamaradt es huzhatom legalabb meg par hetet ?

A dokim azt mondta hogy 2perces fajasokkal menjek be valamint ha verzek,vagy ha elfolyik a magzatviz,ha ezek kozul valamenyik nincs akkor 2het mulva talalkozom vele ujra csak.


2020. ápr. 2. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 perces fájásaim voltak 36 hetesen. 37+4 naposan szültem. :)
2020. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg huzhatom 1-2hetig gondolom...:/
2020. ápr. 2. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Nekem a jóslóim voltak ilyen megtévesztőek. De sajnos születettek már babák idő előtt, úgyhogy ez nálad nem jelent semmit. De kívánom a legjobbakat! :)
2020. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

36 hetesen kezdődtek a jóslóim. Ki is nyíltam 1 ujjnyira ugyanígy , a jóslóim erősödnek , holnap töltöm a 39-et. Szóval bármi lehet ne aggódj.

Azt amúgy erősnek érzem, hogy 2 perces fajasokkal menj be, hacsak nem a kórház mellett laksz. Nekem mindenki azt mondta, hogyha 5 perces fajasaim vannak már egy egy órája kb, akkor kell indulni. A 2 perces az már majdnem a tolofajas szakasz....

2020. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 34 hetesen kerültem be, ugyanígy fájásaim voltak amik rendszeressé váltak.. Kaptam visszafogót, infúziókat, tüdőérlelőt 2x is.

1 ujjnyira nyitva voltam amikor megvizsgált a doki.

40+1 napra szültem a kislányom:)

2020. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33 hetesen 1 ujjnyi volt a méhszáj 10 perces fájásaim voltak. A 35.heten szültem.
2020. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaki ilyen értékel megszül,valaki más meg 1-2 hétig kihuzza ilyen adatokkal
2020. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ertem :) koszonom a valaszokat
2020. ápr. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!