Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a szülés közeledtét jelenth...

Ez a szülés közeledtét jelentheti?

Figyelt kérdés

37+hetes vagyok,mar masodik napja szet szakadnak a combtoveim,azt erzem mintha annyit lovagoltam volna vagy ilyen izomlaz szeru fajdalom az egesz combom kiakar szakadni a helyerol.Derekam is faj neha mensi szeru gorcsok is vannak,valamint joslok is.A pici mozog bar egyre kevesebbet,tobbnyire reggel es este erzem nagyon aktivnak,a nap tobbi reszeben szerintem alszik.Mar 34.het ota nyitott mehszajam van (1ujj)

A valaszokat elore is koszonom


2020. ápr. 13. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Akár igen. Valószínű nyílik a mehszaj de nem jelent semmit. Lehet hogy csak 2-3het múlva bújik ki.

Gyors és könnyű szülést

2020. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat,mar igy is nyitott 3hete..holnap megyek dokihoz majd ugyis elmondja mi a szitu.

Koszonom szepen a kivansagot 😍😘

2020. ápr. 13. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, mi a szitu?

A szeméremcsontom nekem kb 2hónapja fáj, van, amikor annyira, hogy alig bírok elindulni. A doki szerint ez már ilyen. 34hetes vagyok csak.

2020. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi,elmult a fajdalom.vagyis inkabb enyhult.Mert mindenhol mashol faj mar es szenvedek.Elegem van mar az egesz terhessegbol.
2020. ápr. 15. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!