Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen menete van a császármet...

Milyen menete van a császármetszésnek?

Figyelt kérdés
Aki császárral szült elmesélné pontosan hogy zajlik? Köszönöm!
2020. ápr. 23. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nap reggel befektettek. Este hasba szuri, borotválás ha kell, vizsgálat nst. Este 8ig lehetett enni, inni éjfélig. Reggelre a bekeszitett kúpot fel kellett tenni, WC, tusolas, szuloszoba. Ott jött egy pár infúzió, katéter. Utána jött egy fiú aki áttolt a műtőbe. Jött az érzéstelenítés. Felhuztak elém egy paravánt, hogy ne lássak semmit. A mutetnel én nem éreztem semmit, a koldokomnél egy nyomást rá 1percre, hogy sír a babám. Utána odahozták a fejemhez, megpuszilgattam és elvitték fürdetni. Engem addig összevarrtak. Amikor kitoltak a megörzőbe elkezdtem görcsölni, utólag jöttek a fájások, úgyhogy vénásan kaptam valamit ami kiütött. Nem sok időre talán fél órára. Utána kihozták a babámat, mellre lehetett tenni.
2020. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sima szülésnek indult, de nem tágultam, oxitocinnal sem. Mivel a magzatvíz már több mint 24 órája elment, vittek műteni.
2020. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. Bocs elküldte. Gerincbe érzéstelenítőt szúrtak nem fájt, lebénít melltől lefele. Kb 45 perc a műtét 15. Percben vették ki a babát. Másnap már felkeltettek mozogni na az nem kellemes pár napig majd beszartam.
2020. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem sürgősségi volt, de kb ilyen volt:

Gerincbe érzéstelenítés, infúziót kötöttek fel, majd átfektettek a másik ágyra. Picit átborotváltak, aztán bekenték a hasam betadinnal, utána vittek a műtőbe. Paravánnal eltakartak mellkasnál. Műtét közben folyamatosan remegtem, vacogtam, azt éreztem, hogy ide-oda lökdösnek. Kivették a lányom, megmutatták, megpuszilhattam, aztán elvitték. Itt elaltattak, mert sajnos komplikációk voltak. Műtét után 2 órára eltoltak egy nagyon hideg és sötét szobába, a hasamra meg egy nehéz zsákot tettek. Utána vittek le a szobába és megkaphattam a babám.

2020. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Császàrnál miért kell borotválni?
2020. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5: mert a vágás a szeméremdomb felett van a has alatt. Vkinek ott is nő szőr.
2020. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, főleg hogy le voltam gyantázva. Mégis átborotvált.
2020. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Es mutet kozben meztelenek voltatok? Melltarto lehet rajtam?
2020. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kórházi köpenyben műtenek, semmi saját textil nem lehet.
2020. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kórházi köppeny se volt, takaróval vittek, pucéran másztam fel a műtőasztalra. Bár akkor csak a babám érdekelt, nem az, hogy látnak e pucéran.
2020. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!