Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a has mikor...

Szülés után a has mikor húzódik vissza? Egyáltalán lemegy? 3hónapos lesz a babánk.Tapasztalatokat szeretnék kinél,hogy volt.Mett nekem azt mondták,h.9hónap kellett,h.kinyuljon megnőljön a has és kb ennyi,h.vissza húzódjon..

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez alkati kérdés, van akinek pár hét, és van olyan is, hogy soha. 3 hónap után még egyáltalán nem kell aggódnod.
2020. máj. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem fura, mert kb két héttel utána teljesen lapos volt, mint előtte, most viszont hogy három hónapos a babám, úgy kiáll megint mintha terhes lennék... (nem vagyok :D) a héten kezdtem el edzeni emiatt.
2020. máj. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Alkati kérdés.Van aki alapból pocakos. Én inkább combra és fenékre hízok, derekam hasam világéletemben lapos volt. Két gyereket szültem, a kicsi 4 hónapos, pár hét után újra lapos volt.
2020. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon nagy, nézesd meg, nem nyílt-e szét a hasizmod, az tud olyan terhes pocakot csinálkni, hogy jáj, és azt sima diétával nem is lehet rendbehozni, csak oldalhas edzésével. Vagy műtét.
2020. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem alkati, ha csak azt nem tekintjük alkatinak, hogy kinek nyílt szét a hasizma.

Ne kezdj csak úgy tornába, mert ha esetleg szétnyílt, csak rosszabb lesz. Fel kell mérni, meg kell nézni, de 3 hónapnál nincs miért aggódni.

Hüvelykujj-szabály, hogy annyi időt kell hagyni a testnek, amennyi idő alatt megváltozott (9 hónap).

2020. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 1 hét múlva már nem volt. Szerintem függ a genetikától, attól hogy mekkora volt a hasad, illetve attól is hogy császár volt e. Meg persze hogy mennyit híztál. En 9 kg-t és 10-zel kevesebbel jöttem haza a kórházból.
2020. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
2 hét múlva nem látszódott, hogy szültem. Lapos, csikmentes has. Nem fektetlenulkell 9 hónap.. Alkati kérdés.
2020. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 khniki ***** válasza:
A hizás mertékétől is függ. Rajtam 20 kg volt, az utolsó 6 kg borzasztó nehezen mozdult. Még mindig van 3, pedig lassan egy hónapja diétázom es a 6 hetes kontroll óta edzem is. A baratnőimnél 1 ev volt, mire minden visszaállt. A kisfiam 8,5 hós.
2020. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!60kg kezdtem 15kg híztam nem azt mondom,h.akkora de olyan pár hónaposnak kinézek😂 már bánom,h.nem vettem hasleszorítót szülés utánra gondoltam minek lemegy simán hisz csak hasra híztam most meg már elkéstem vele.Marad a sport.Meg ahogy írtátot lehet csak simán várnom kell..
2020. máj. 21. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!