Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fiatalkori (25 alatt) szülés...

Fiatalkori (25 alatt) szülés előnyei?

Figyelt kérdés
Csak megjegyzem hogy minden körülmény adott és tökéletes a gyerekvállaláshoz.
2020. máj. 24. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Gyorsabb regenerálódás, kevesebb várható komplikáció. Kisebb generációs szakadék.
2020. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Akkor mire vársz? Én 18 éppen elmúltam, s most van egy csodás lányom, aki 38 éves. A szakirányú könyvek azt írják, a 18 és 30 év közötti szülés, ha probléma mentesen lezajlik, sokszor nem okoz később hátrányt.

Engem inkább az aggaszt, hogy nagyon hamar kiadják a babát és a mamát a kórházból, amikor egyrészt az anya gyenge, másrészt nem tud mit kezdeni a babával mert ugye nem azonnal lesz anyatej ami nagyon fontos.

2020. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia én akkor töltöm a 20. Évemet mikor a kisbabám meg fog születni!

Előnye szerintem gyorsabban regenerálódik a szervezet, kevesebb esély van arra, hogy a baba beteg lesz. Idősebb korban több komplikáció léphet fel. Szerintem idősebb korban stresszesebb is a babavárás időszaka hisz mindig mindenféle vizsgálatot csinálnak a kismamán állandóan idegeskedik, hogy minden rendben van e a babával!

De szerintem mindenki akkor vállaljon gyereket amikor úgy érzi, hogy készen áll!

2020. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Előnye: Mikor a gyerek 18 lesz, akkor én 40. Nem leszek fiatal, de annyira öreg sem. Mai világban van, aki 40 felett szül.
2020. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Én 23 leszek mikor megszületik.

Sztem könnyebb fiatalon a gyerek után menni, játszani vele mint 40 évesen elviselni a folyton nyüzsgő babát.

2020. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Én pont 25 voltam, nem bántam meg, sőt! Azt bánom inkább, hogy nem hamarabb mentem bele. Minden körülmény adott volt egyébként. Az előnyeit előttem felsorolták.
2020. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!