Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy működik mostanában egy...

Hogy működik mostanában egy átlag szülés?

Figyelt kérdés

Anyukámat kérdeztem, de az itt olvasottak alapján már sokminden változott. Ti hol szültetek? Mi volt a menetrend?


Budapesti vagy Pest megyei kórházak játszanak első sorban.


2020. máj. 26. 16:23
 1/2 Zsuu89 válasza:

Pest megyei kórházban szültem, természetes úton. De szerintem kórház és kórház között is hatalmas különbségek lehetnek, illetve, hogy van e fogadott orvos stb... mire vagy kíváncsi?

Nekem szerencsére gyors, és könnyű szülésem volt, így csak pozitívat tudok írni, de biztos vannak ellenkező vélemények is.

Alap szabályok a mi kórházunkban (állami)

-kiírt dátumig ha nem indul be a szülés akkor aznao be kell menni, (most a vírus miatt 40.hét+4.napon)

-ha nem indul be magától, 1 hét mulva indíthaják be.

- ha minden érték jó a babánál a 4.napon hazaengednek.

Mire vagy kíváncsi?

2020. jún. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyenekre. Még pl van e még rutinszerű gátnetszés, én is beleszólhat ok e hogy szeretném, velem maradhat e a babám, stb
2020. jún. 4. 08:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!