Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérezgetések....

Szülés utáni vérezgetések. Segitenétek, ha volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szülés után 4 héttel elmúlt a gyermekágyi vérzésem.Eltellet 5 nap, utána megint véreztem 5-6 napig.Most azóta eltellett 4-5 nap kb, és megint látom a tisztaságin, hogy véres.Szoptatok rendszeresen, úgyhogy elvileg, mensi nem lehetett.Vagy ha mondjuk az egyik az is volt a következő miért van?Másnak is volt ilyen?Hétfőn megyek dokihoz, csak kiváncsi vagyok mitől lehet...
2010. júl. 30. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én s ebben a cipőben járok, 4 hete szültem és pár naponta visszajön és elég erős is, de sajnos nem tudom, mitől lehet. De nem vagy egyedül:) Esetleg ha voltál dokinál, leírhatnád, mit mondott! Köszi!:)
2010. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok ,mindenképpen megírom, remélem semmi komoly.Egyik ismerősömnek vérzéscsökkentőt írt, és elmúlt neki.Hétfőn jelentkezem:)
2010. júl. 30. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 6 héttel a szülés után is vérezgettem. Hol jobban, hol kevésbé. Volt, hogy pár napig nem is volt semmi. De ha megeröltettem magam, vagy többet emelgettem, akkor megint egy pár napig jobban vérzett. A 6 hetes kontrollon minden rendben volt. A vizsgálat után megint pár napig vérezgettem, aztán teljesen elmúlt. Szerintem a kontrollon említsd meg, ha még akkor is tart, de pont ezért nevezik ezt az időszakot gyermekágyas időszaknak. Természetes ilyenkor még a folyás, barnázás, vérezgetés. Minden jót és sok boldogságot a babához! 8 hónapos kisfiú anyukája
2010. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Természetes szülés vagy császár?

Nekem császár, én a hat hetes kontroll előtt a váróban mentem el wc-re és akkor jött nagyobb mennyiség, tök ciki volt bemenni, mondtam is a dokinak, hogy mi van. Azt mondta, hogy valószínű most szívódnak fel a belső varratok, és annak a helye vérzik.

2010. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!


Én császáros voltam, nekem második héten már semmilyen vérzésem nem volt már a kórházban is harmadik nap csak egy vastag always betét kellett . Hívtam a dokit hogy ez most jó e azt mondta hogy végül is nincs gond ha valamit érzek menjek hozzá. Na 5 héttől ömlött a vér. Nem is tudtam kontrollra menni csak 8 hetesen.

2010. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sima hüvelyi szülésem volt.Köszi az eddigieket.
2010. júl. 30. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szülés után 7 hétig véreztem kisebb nagyobb(2,3 nap) megszakításokkal. 9 hetes volt a babám mikor megjött a menstruációm, és csak szoptatok.
2010. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hetesek vagyunk és 4 hét erős vérzés, majd 3 nap semmi, utána menstruáltal vagy ki tudja, 3 nap semmi és megint barnázok vagy 4 napja! Én is dokihoz akartam menni megint, de akkor ez gyakori...
2010. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, a doki is ezt fogja mondani. Ez tényleg gyakori eset, bár az én környezetemben senkinek se volt ilyen panasza, és ezért az elején még én is aggódtam. Minden ember más és más. Épp úgy, ahogy a szülést is másképp éljük meg, az utána következő időszak is másképp alakul. Ez akár egy évig is eltarthat! Én is "szenvedek" miatta, de szerencsére a vérzésen kívül más panaszom nincs. Ha fáj, ha gyengének érzed magad a vérveszteségtől, akkor az már lehet problémát jelent.
2010. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na voltam dokinál, azt mondta nem mensi.Hüvelyi eredetű vérzés, majd elmúlik, van aki 10 hétig is vérezget.Amúgy azt mondta mindenem begyógyult.Úgyhogy ne aggódjon az akinek hasonló a helyzete:)))
2010. aug. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!