Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Átmehetek a Klinikára a...

Átmehetek a Klinikára a tovabbi kezelésekre ha Debrecenbe a Kenézybe vizsgáltak eddig, azaz ketszer UH -on voltam , es 9 hetes vagyok? de szívesebben a klinikán szülnék mert az gyermekbarátabb

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hova tartozol? Ha a Kenézybe (mert nem debreceni a lakcímed, hanem a megyében valahol máshova szól), akkor csak akkor mehetsz a klinikára, ha ott van fogadott orvosod.
2020. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
értem, a megyebe vhol mashol lakom. Ez is kicsit diszkriminació h a Debreceniek barmelyikbe szűlhetnek, mi nem :(
2020. máj. 30. 15:39
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Oda mész szülni, ahová akarsz szabad kórház választás van. Ha beindul a szülés nem küldhetnek el a Klinikáról. Viszont nem fognak örülni. Én ott szültem... szörnyű volt... másodjára inkább a Kenézy. Konkrétan csak negatív tapasztalataim vannak és ismerősi körben is egyre többen panaszkodnak a Klinikára. A bababarát kórházi szemlélet abból állt, hogy majdnem sírva kellett könyörögnöm,hogy adjanak a babának enni,mert sárga és nem tudom szoptatni és tejem sincs...az volt rá a válasz, hogy majd megjön...ez aztán bababarát volt 👍. Önállóan oldottam meg tápszerrel,hogy minél hamarabb szabadulhassunk... Amint haza jöttünk elmúlt a stressz azonnal lett tejem. Ráadásul császárral született én meg vérszegényen ájulgattam el a folyosón... konkrétan senkit sem érdekelt.
2020. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Borzalmas. Debrecenbe alapbol penzehesek, keleten irigy kapzsi emberekkel talakozol barhova mesz. Persze tisztelet tenyleg annak a keves kivetelnek! Vannak nagyon nagyon kevesen kedvesek is de keresni kell.

Engem a kenezybe műtottek lábtöréssel.

Bevittek a szobaba es mondta h majd masnap leszek megmutve. Egy orvos se nezett ram.

Az asszisztensek bunkók voltak, kertem fajdalomcsillapítót, rettenetesen fájt es gonoszsagból egy antibiotikumot adott kezembe.

Mivel gyógyszergari assz. vegzettsegem van, egybol felismertem, es persze nem vettem be a gyógyszert.

Ezen kívűl sok mas negatív tapasztalattal találkoztam a sűrgõsségi osztályon ahol akkor műtöttek.

De a szülészeti osztályon ezzel ellentétbe sok pozítivat hallottam, ezert gondolkodom azon h a Kenézy szülészetén szüljek.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. máj. 30. 16:08
 5/15 A kérdező kommentje:
*gyógyszertári -elnézést
2020. máj. 30. 16:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Pedig a Kenézy szülészet jó.
2020. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2020. máj. 30. 17:43
 8/15 anonim ***** válasza:

"h a Debreceniek barmelyikbe szűlhetnek, mi nem :("


Ez pont nincs így. A debreceniek alapesetben a klinikához tartoznak. Ők is akkor szülhetnek máshol, pl: a Kenézyben, ha ott az orvosuk.

Ha egy debrecenit mentő visz szülni, csak a klinikára viszik.

2020. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Nekem csak pozitív tapasztalatom van a klinikával.

Szobatársam se tudott rögtön szoptatni, ahogy szólt, vitték a babát és megetették, nem problémáztak vele.

Én se debreceni vagyok, fogadott dokim van. Különben a kenézybe tartozol.

2020. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A fogadott dokinak minden alkalommal fizetsz valamennyit?
2020. jún. 2. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!