Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes 1 naposan tegnap...

35 hetes 1 naposan tegnap este 10 perces fájások voltak, reggel fűrdés után is éreztem keménykedést fájást, voltam dokinál csinált ctg-t egyszer mutatott egy nagy fájást de az elérte a 100at, most is érzem hogy görcsöl befeszít, ki meddig húzta így?

Figyelt kérdés
Nyákdugó még nem távozott vagyis nem láttam. Holnap megyek a dokimhoz Szentesre, valaki tud róla valamit hogy áll most ott a helyzet? Látogatás, stb... Ja és aki 35 hetesen szűlt mesélne kicsit róla? 4.baba azt mondják hamarabb is jöhet, még viszatartanák, meg tüdőérlelőt kapna azt amúgy hogy fogja kapni? Nem volt még ilyenem, úgy hogy nem kérek kiosztó kommentet, akinek kötekedni van kedve az kérem tegye a kedves családjával ne a m@sikon élje ki magát. 😁😊
2020. jún. 4. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak annyiban tudok hozzászólni, hogy a tüdőérlelőt azt a fenekedbe adják...én legalábbis oda kaptam.
2020. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném hogy a derekam is le akar szakadni és ha megyek kb úgy érzem mintha szét akarna szakadni ott lent és belül. A farcsontom is szúró érzés nyilaló. Ez jósló lehet?
2020. jún. 4. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet jó lenne, ha befektetnének megfigyelésre.
2020. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából holnap ha úgy van bent tart a doki, de nem szivesen maradnék ugymond feleslegesen bent, mert nem tortenik semmi, csak neha rámnéznek egyszer és feküdni itthon is tudok
2020. jún. 4. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek befeküdni? 35 hetes, tüdőérlelő már nem kell, és ha megindul, úgy sem tartják vissza. Ha beindul, majd bemegy. Felesleges azért ott feküdni, hogy 3 naponta csináljanak egy CTG-t...
2020. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36 hetesen kerültem kórházba, 3 perces, orvosokat is megtévesztő jóslófájásokkal. Nem szültem meg. Még másfél hétig húztam.
2020. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!