Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyák, nálatok volt ilyen...

Anyák, nálatok volt ilyen vagy hasonló érzés?

Figyelt kérdés

barátnőmmel vége, egy világ dőlt össze bennem. Kisfiunk 1 éves és olyan pánikban van hogy a világ nem latot ilyet és nem lehet sehogy rá hatni.


Ő 33 éves és teljesen bepánikolt hogy vége neki az eletének es 4 fal közé szorúl. Bulizni vágyik, társaságokba ahol olyan is van akivel rengetegszer flefekült ( nyilván ezt az egyet nem nézem túl jó szemmel) Rengetegszer rengeteg dologgal mondta körülírva plusz titokban fiukkal találkozott és kiderült.


Volt ilyen kapuzárasi pánik érzés valakinek? Maximális visszacsatolást kapott tőllem de ez semmit sem ért neki teljesen megőtült és már beszélni sem beszél velem külön is lakunk már...


Mi zajlik le egy nőben ilyenkor?

Hogy vethet véget egy családnak? :'( mindenki döbbenten áll és nem lehet neki megmagyarázni...



2020. jún. 4. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Én is nagyon sokszor vissza vágyom a régi életemre, leginkább a nehéz napokon.

De eszembe se jutna ezért felrúgni a családom.

2020. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő ezt igy ki is mondta sokszor (utána megbánta) legalabbis a maga modján... akkor ez volt az volt .


Piszkosul jó anya amrddig a gyerek fizikalis igényét kell nézni és törődő is de a szivem szakad ketté amikor összeállt a kép :( és egyszerűen nem tehetek semmit sem ...

2020. jún. 5. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet,hogy a jó anyaság nem áll meg a gyerek figikális igényeinél.


Sőtt, ha az ember azt csak “megfelelőeN”’látja el, de leélekre, játékre stb sokkal jobban figyel, az a jobb anya.


Hosszútávon senkit nem érdekel, hogy mennyire tiszta a keze...



De nem,én sosem érezzem ilyet.

2 éves és 4 hónapos gyerekem van


33/N

2020. jún. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én szerencsére sokkal hamarabb kiéltem magam. Már több éve nem vágyunk bulira a férjemmel, de azért, hogy biztos helyre szülessen a babánk, még várnunk kellett. Soha nem gondoltam ilyet, hogy inkább elmennék bulizni. Inkább az hiányzik, hogy megigyak pár pohár bort a családi összejöveteleken, szoptatok, így kilőve :D
2020. jún. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt.De 30 éves koromra kinőttem a buliból,pasizásból és sacc/kb sejtettem hogy változik az életünk azzal, hogy gyereket vállalunk.
2020. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 24 évesen szültem a kisfiamat elég korán de abszolut nem volt bennem az , hogy bulizzak pedig még fiatal voltam megházasodtam és a férjem is családcentrikus mára 31 éves vagyok és 33 hetes kismama persze ezek melett azért a baráti társaság megmaradt sőt kell is de a férjem nem kocsmázik nem marad ki éjszakánként és én sem megyek a szórakozni :)
2020. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Néha én is gondolok a régi életemre, leginkább a pihenésre és a magamra fordított időre, de soha nem cserélném el a mostani életem akkor sem ha nehéz. A páromat meg eszembe se jutna odaadni 100 másikért sem. 27/N 10 hetes hasfájós baba anyukája 🙂
2020. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!