Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárom lesz és rettegek ?

Császárom lesz és rettegek ?

Figyelt kérdés

3 nap múlva császárom lesz .

Egyreszt kozossegi oldalakon most egy anyukanak gyujtenek vért aki (nemtudom mi okbol)csaszar utan komába esett .

Masreszt a műtét elotti laborom is elkeszult ahol az protrobin es inr ertek elter .Az inr 1,4 es a leleten 1,3ig van a ref tartomany.

A fogadott dokim pedig semmit nem mondott rá.Pedig eddig nem féltem de most rettegek .:(


2020. jún. 17. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi okod félni! Ez ma már egy 'rutin' műtét, Én is így szültem 6 hete.. bizony, Én is nagyon féltem, viszont baromi gyorsan történt minden, igazából 5 perc alatt kint is volt a kisfiam. A varrás része hosszabb, mint a 'lényeg'. Figyelni fognak közben téged is minden féle géppel, valakinek sajnos lépnek fel komplikációk, de pozitívan kell hozzáállni, és úgy hogy már pedig nálad minden a legnagyobb rendben lesz! :)

Sok sikert kívánok!!:)

2020. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Énis féltem.

De amikor eljött a nap felni sem volt időm kB 😂 az egész műtét kB 20p volt mindennel együtt.

Inkább az első felkelestol félj, az nagyon fáj :( és ez rutin műtét, ritka amikor van valami komplikáció, de ritka. Jó egészséget nektek ☺️

2020. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az INR értéknek 2 alatt kell lennie. Az, hogy 1,3 vagy 1,4 senkit nem érdekel.


A természetes szülésről és a császárról is lehet mindig olvasni rémtörténeteket, de azért jó néhány ezer nő megszül komolyabb komplikáció nélkül.


Nem írom, hogy ne aggódj, mert úgyis fogsz ;)

2020. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, kitartást kívánok neked.
2020. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baj! Nyugi!


Jó tanács : az őrzőben NE mozgasd a fejed, és főleg NE emeld meg! Szörnyű migrént tudsz így elkerülni! Nekem nem sikerült...

2020. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit szenvedtem,hogy mikor mondta a doki ,hogy akkor császár úgy örültem mint akit nyaralni visznek.😂😂😂Hamar túl leszel rajta ,olyan gyorsan mennek ott a dolgok ,hogy mire észrevesszük mar az őrzőben vagy Inkább utána való dolgok amitol tartani kell,sajnos nekem nem mondta el senki ,mennyire fáj felállni először......De ez is két napot tartott ,aztán amikor haza mentünk a kórházból már főztem ,mindent csináltam.Kitartast !!!! Csak a babára gondolj ,hogy nem soká látod .
2020. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.Remelem minden gobd nelkul tul leszek rajta 😔😊😊
2020. jún. 18. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!