Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van értelme szülésznőt fogadni...

Van értelme szülésznőt fogadni a miskolci megyei kórházban?

Figyelt kérdés

Olyan kismamáktól szeretnék érdeklődni, akik Miskolcon a megyei kórházban szültek.

Szülésznő kérdésében szeretnék tanácsot kapni.

Ti fogadtatok szülésznőt? Ha igen, volt értelme? A védőnőm javasolja, az orvosom feleslegesnek tartja, szerinte mindannyian jók, akik ott dolgoznak, és kellően ellátják a feladatukat. Én pedig a két vélemény között hezitálok.

Illetve ha fogadtatok, a szülésznőt az orvoson felül fizettétek, vagy az orvosnak szánt összegből adtatok egy részt a szülésznőnek? Sajnos ebben a kérdésben teljesen a sötétben tapogatózok.

Nem utolsó sorban, aki szerint érdemes szülésznőt is fogadni, tudnátok ajánlani valakit esetleg?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2020. jún. 24. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én márciusba szultem a Megyeibe. Az én orvosom is feleslegesnek tartotta, ugyanezeket mondta. Végül nekem csaszar lett, de a szülésznő aki előkészített nagyon kedves volt! Vagy csak én fogtam ki, vagy tényleg kedvesek :)
2020. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Lehet, hogy akkor ugyanaz az orvosunk :)

Végül már nem is releváns a kérdés, mert másnap megszületett a kislányom, 2 és fél héttel korábban, így megoldotta a dilemmát, hisz már nem volt lehetőség vagy idő szülésznőt fogadni :) Viszont így is egy nagyon aranyos, segítőkész szülésznőt fogtam ki.

2020. jún. 27. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) kinél szultel ?
2020. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Kocsis doktornál. Te?

2020. júl. 3. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Sándor Zsoltnál :)
2020. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!