Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bunkó lennék, ha nagyszülők...

Bunkó lennék, ha nagyszülők csak akkor szeretném ha bejönnének miután megszületett a kislányom, néhány óra elteltével?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk még, hogy császár lesz vagy természetes szülés.

De bárhogy alakuljon, én belegondolva nem szeretném ha ott lenne más is.

Szülés utáni első pár órát csak magunknak szeretném.

Amúgy se tudom elengedni magam anyós előtt, így ha sírnék netalán a meghatottságtól nem kell visszafogni magam


F



2020. júl. 7. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy bunkóság, én amikor szültem (2 hete😅), nem akartam, hogy egyáltalán látogatni is bejöjjön valaki a páromon kívül. Nem is jött senki mert előre kértem, nem azért, mert nem volt kedvem, hanem azért mert, fáradt voltam, kb. non-stop evett volna a gyerek. Sokkal jobb volt így.
2020. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkósàg, szerintem ez a termèszetes. Én egyébként annak is örülnék, ha a fèrjem bejöhetne, nàlunk ugyanis mèg az apàs szülèst sem engedik.
2020. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Te melyik kórházban fogsz szülni, ahol nem engedik?

2020. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a nagyszülőknek is csak második nap, vagy max. fél nap múlva, ha anyuka hunyt picit szokás látogatni. Mondjuk a legegyszerűbb, ha csak akkor szóltok nekik, amikor már rendben megszületett a baba és kisírtátok magatok, mert se a vajúdáshoz, se az esetleges császár utáni 6-8 óráig kornyadozáshoz nem fog hiányozni egy nagy adag néző, bármilyen jófejek. (Egyébként nem is tudom, most a szülészeteken nincs-e valami létszámstop.)
2020. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bunkóság. Szerintem is természetes, ha aznap csak anya-apa-baba a felállás. És egyetértek, hogy a kórházban sem muszáj plusz látogatót fogadni.

Az első szülésnél naponta 2-szer fogadtam látogatókat és úgy mentem haza, mint akit agyonvertek. A második karantén alatt volt és teljesen feltöltődve értem haza.

2020. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kedves 1. vàlaszoló! Jàszberènyben fogok szülni.
2020. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van már látogatás?
2020. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. A kórtermekbe nem mehetnek be látogatók, csak egy ajtóhoz, ahova a kismama kitolja a babát. Ez máshol nem így van?
2020. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
re8. Nem, nem mindenhol van így. Ahol én szültem (Bp.) egész nap lehetett látogatni. A nagyobbik gyerekemnél épp látogatási tilalom volt inluenza miatt és egy ágyas szobában voltam, így fel sem tűnt az a káosz ami a másodiknál. Akkor kétágyas szobába kerültem, az első szobatársamhoz már reggel fél 7-kor beugrott az anyukája, mert utána ment dolgozni. Aztán délelőtt és délután a többiek. Megváltás volt a második szobatársam.
2020. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező azonnal értesíteni őket egyébként...
2020. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!