Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó mindenképp barnás...

A nyákdugó mindenképp barnás véres?

Figyelt kérdés

Második gyermekemmel vagyok a 40. hétben. Napok óta szabálytalanul görcsölgetek. Előző terhességemnél egy borzasztó fájdalmas vizsgálat után távozott a nyákdugó, utána még egy hétig véreztem.

Ma ilyen sárgás takonyszerű cuccot (elnézést a megfogalmazásért) vettem észre a tisztasági betéten. Fertőzéses nincs tudtommal, nem viszked, nem kellemetlen szagú. Lehet ilyen is? Már mindent jelnek veszek, mivel ha 4 napon belül nem indul meg a szülés, be kell feküdnöm, amitől nagyon félek.

Köszi ha el olvastad és válaszolsz.



2020. júl. 30. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet.Elkezdtél tágulni. Viszont arra figyelj nagyon oda, hogy ha már egyszer hüvelyivel szültél, a következő az sokkal gyorsabb lesz. Nehogy otthon szülj:D
2020. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rózsaszínes volt, a barátnőmnek szürkés. Ez változó, valami hormon befolyásolja.
2020. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Lehet a nyákdugó ilyen is. :)

"Nehogy otthon szülj" - mert aztán azzal mi a baj? :D

2020. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert otthon talán nincs orvos aki baj esetén beavatkozik.
2020. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Előző szülésem sürgősségi császár volt, szóval nem szeretnék itthon szülni, de szerencsére kB 200m a kórház. :D

Köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 30. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen sárgás volt!

Utána nem soká a magzatvíz is elfolyt.

Könnyű szülést kívánok!

2020. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknál nekem egy teljes hétvégén (3 napos volt) távozgatott. Olyasmi állagú volt mint a félkeményre főtt vanília puding. Akkor tudtam meg hogy az volt mikor a doki kedden megvizsgált és mondta. Se nem véres se nem más színű nem volt.
2020. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen sárgás-barnás volt, pici rózsaszín vérpöttyökkel. 6 nappal a távozása után szültem.
2020. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. Remélem az volt, már nagyon várom, hogy induljon a buli... :D
2020. júl. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!