Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Problémamentes természetes...

Problémamentes természetes szülés után, ha rendben van a baba és anya is, haza lehet menni a kórházból másnap saját felelősségre?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 11:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2020. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
4%

Saját felelősségre? 🤣

Ember, maguktól fognak kirakni 24h múlva...

2020. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%
Te haza mehetsz, de Magyarorszagon a gyereket nem fogják haza engedni.
2020. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ambuláns szülésnek hívják, de nem hirdetik mivel akkor a kórház nem kap pénzt érte.

Így ha minden rendben van, akkor us keresnek valami okot arra, hogy ott tartsanak. És legegyszerűbb módja, ha a babát nem engedik haza. Mert ritka az olyan, aki otthagyja a babát 2 napig.

2020. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 babyboom567 ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező!

Annyi mindent ki kell bírni a gyerek születése után,amikből nem szállhatsz ki saját felelősségre,hogy a kórházban töltött 2-3 nap wellness hotelnek számít.Rengeteg komplikáció lehet veled is és a babával is.

2020. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
39%

5!


Nyugaton valahogy nincs annyi komplikáció.... Vagy csak a hozzáállás más? Hollandiában pl a többség eleve otthon szül, aki még nem, azt 3 órával a szülés után kuldikmhaza a kórházból.

2020. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%

WHO ajánlása a 24 óra, nálunk évek óta meg skarják változtatni a gyakorlatot! Nyugodtan haza lehet menni.

És a koronahiszti miatt sok hrlyen már ki is rakják a családot másnap, ha nincs ellenvetésük

2020. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Egy szombati napon császárral szültem, kedden már mehettem haza.
2020. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Max ha el tudod intézni az ambulás szülést, amihez elméletben jogod van, gyakorlatban meg kitalálnak valamit, hogy ne mehessetek haza.
2020. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy vannak kórházak ahol most ez a protokoll a covid miatt. En is paráztam a kórháztól. Végül a fiam a PIC-re került (nem volt koraszülött), uh 1 hetig élveztem a kórház vendégszeretetét. Egyáltalán nem volt rossz bent, szóval ne félj. De most amúgy amint lehet mindenkit zavarnak haza, szóval nem nagyon fognak bent aszaltatni.
2020. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!