Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig véreztetek szülés...

Meddig véreztetek szülés után, és milyen intenzitással?

Figyelt kérdés
8 napja szültem, az első 2 napot leszámítva egy normál menstruációra emlékeztető vérzésem volt eddig. Már kezdtem is gondolkodni, hogy lassan áttérek sima tisztasági betétre, annyira enyhült a dolog, erre ma úgy elöntött a vér, mintha valami Tarantino-filmben lennék. Olvastam, hogy váltakozhat a vérzés intenzitása, de ennyire? Ez vajon normális? Mikor érdemes orvoshoz fordulni?

2020. aug. 5. 12:53
 1/9 Reni 28 ***** válasza:
69%
Szia! Én császárral szültem, 6 hétig véreztem, hol jobban hil kevésbé. Volt mikor azt hittem hogy vége, erre újra erősebb lett
2020. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató akkor, hogy ez még normális, köszönöm :)
2020. aug. 5. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen sajnos. Nekem is mind2x ilyen volt. Sosem tudtam mi lesz holnap.
2020. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 1,5 hétig, a kórház utáni 2-3 napban sima egészségügyi betétet használtam, utána elég volt a tisztasági
2020. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első 3-4 nap volt durva, utána szépen lassan átment sárgás, majd átlátszó folyásba. Az elsővel kb 3, a másodikkal 2 hét volt. Utána max akkor maszatoltam kicsit, amikor nehezet emeltem, vagy túl nagyra sikeredett a séta.
2020. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Császárral szültem de engem szerintem patikára kipucoltak belül, mert a szülés utáni héten elég volt már a normális betét (de akkor is előfordult, hogy hol erősebb hol gyengébb vérzés volt), utána meg csak tisztasági egy hétig. A 6 hetes kontrollon már egyáltalán nem volt vérzés. Viszont arra majd készülj fel, hogy az első 1-2 menstruáció is brutál erős lesz. 😊😊
2020. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 baba után 6 hetig, második baba után 1 hét-10 nap.
2020. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Császárral szültem, az első 2 nap volt durva, utána már elég volt a sima betét is. Kb két és fél-3 hétig tartott, aztán 4. hétre már megjött a menstruációm is.
2020. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig napra pontosan 😂

1 nap kevés volt, 1 nap ömlött. Egyszer piros, egyszer barna. Szóval normális nyugi

2020. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!