Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez normális? Tudnátok erre...

Ez normális? Tudnátok erre magyarázatot vagy mindenképp nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, és 1 hete szedem a cerazette fogamzásgátló tablettát. A héten volt 2 nap, hogy elmúlt a vérzésem, most megint van, hol erősebb, hol gyengébb. Ez normális? A gyermekágyi folyás OM is kicsit nehezen múlt el, a 6 hetes kontrollon meg azért vereztem. Egy Tisztasági betet nem telik meg, tehát nem ömlik, de a papíron is azért piros. Ez is normális meg a tabletta elkezdese utáni időkben? A dokim a 6 hetesen azt mondta normális meg a vérzés, esnantabletatolcis pecsetelhetek... De ez nem pecsételés. A menstruációm nem ilyen volt a terhesség előtt, mindig fájt a hasam..
2020. aug. 14. 11:11
 1/3 A kérdező kommentje:

3 havi adagot írt fel a doki, annyit mondott, ha minden rendben küldjek mailt, meglatjuk hogy tudja felírni. Csak azért aggódom, mert azért nem barnás és nem is pici van, de nem is ömlik...koszi a válaszokat előre is.


A hibákért elnézést, gyorsan potyogtem!

2020. aug. 14. 11:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Arról, hogy szülés után mennyivel lehet szedni és úgy milyen mellékhatásai lehetnek, nem tudok semmit, viszont mikor még szedtem, első hónapban én minden nap véreztem egy kicsit. Egy tisztasági betét elég is volt, viszont legalább 20 napig biztos tartott. Én nem mentem vele orvoshoz, mert a betegtájékoztatóban írták, hogy ez az elején előfordulhat. Utána beállt és onnantól mindig pontosan jött meg és csak akkor, amikor kellett.
2020. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legrosszabb gyógyszer. Isten őrizz mégegyszer. Olyan tüneteket produkáltam tőle mint a terhesek. Nem győztem teszet venni.
2020. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!