Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdon melyik nőgyógyászt...

Szekszárdon melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok, hamarosan nőgyógyászt kell váltanom, költözés miatt. Olyat keresek, aki szülést is vállal és esélyes, hogy így 24 hetesen is el tud még vállalni. Ha lehet, elérhetőséget is kérnék.

2020. szept. 22. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Dr. Péter Oszkár. Nagyon kedves, jó orvos, szülést is vállal. Nem az én orvosom volt, hanem a szobatársamé. De engem is vizsgált a terhesség alatt, nagyon kedves, udvarias. Dr. Varga József a legjobb szerintem amúgy Szekszárdon, eszméletlen profi, a legjobb ultrahangos, és végtelenül kedves ő is. Én nála szültem, mindenkinek ilyen segítséget kívánok, mint amilyen ő volt. Folyamatosan mondta, hogy mi történik velünk, mikor mit fog csinálni és miért, mit fogok érezni stb. Ha kellett, a kitolásnál még a kezemet is fogta. :D komolyan, mintha apukám lett volna bent velem, nem is az orvosom, vagy nem is tudom, hogy mondjam. :D de ő nem tudom, hogy vállal-e szülést. A Péter Oszkár biztos h vállal, bár gondolom most a vírushelyzet miatt nem feltétlenül.
2020. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!