Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aloe first spray helyett vmi...

Aloe first spray helyett vmi olcsóbb gátsebre?

Figyelt kérdés
Mindenhol az aloe first sprayt ajánlják gátseb ápolására, de csak van valami hasonlóan jól működő,másoknak is bevált aloe spray, ami emberibb áron van. Tudnátok ajánlani ilyet?

#gátseb #aloe #Aloe first spray
2020. okt. 5. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Körömviràgkrém



First-öt nem bánnád meg


Pleuskiütésre, égésre

Csípesekre

Mindenre használom

2020. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a semmit. TEljesen felesleges rá bármi. Tartsd tisztán.
2020. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Van más márkának is aloe sprayje. Rossmanban veszem 1200 körül van.
2020. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

[link]

[link]

Mielőtt valami nagyokos lepontoz vagy belém köt “HOGY DE EZ NEM UGYANAAAZ” de majdnem tök ugyanaz, tök ugyanazt tudja, csak egy rakat noname gaz kivonata helyett van benne panthenol. A hitetlenkedők nézzék meg Krémmánián, ugyanúgy 5 csillagos több mint 200 értékeléssel. Arról nem beszélve, hogy csak 100 ml nem 500 aminek a fele rárohad az emberre drága pénzért és beszerezni is sokkal egyszerűbb (dm, Rossmann stb).

2020. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Én is erre gondoltam, a francért pontoznak le?
2020. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet van itt egy FLP nagykövet 😂
2020. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom en milyet vettem, de kb 2000 Ft volt. De igazából ha 10000 is kb két kis tubus fogyott el. Szoval nem tudom mi az a nagyon drága, ami nem fér bele a kts vetesbe.
2020. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na most rakerestem. Valóban a nagy tubus 10 körül van az aloe firstbol. De nem nagy dráma. Kb 3 gyerek után is fujogathatnad magad vele annyi az a mennyiség. És tényleg jó később is sebekre stb. De az egyéb aloe spray-k is ugyanazt tudjak, úgyhogy nem tudsz melle nyúlni.
2020. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, csak egy év a szavatossági ideje felbontás után az 500 ml-s üvegnek, azután fújogasson vele sebet az aki arra vágyik hogy több éve tenyésztett bacilusok szeretgessék az alfelét... Ahhoz meg, hogy az ember a felét kiöntse szerintem minden drága, mondom ezt úgy hogy én aztán nem sajnálom bőrápolásra a pénzt.
2020. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 nem mondtam, hogy ténylegesen 3 gyerek után használja, hanem hogy arra is elég 😀 ténylegesen egy év alatt bármire használhatja. Sebek, vagasok, égesek.
2020. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!