Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, ha undorodom és...

Mit tegyek, ha undorodom és utálom a császárhegemtől?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert? Mert csunya?
2020. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Én is így vagyok vele. Nem nyugtat meg a tudat, hogy idővel elhalványul, mert akkor is látszani fog, és engem úgy vágtak, hogy nem tudom sehogy se eltakarni a strandon, mert vízszintesen vágtak, és örökké rejtegetnem kell magam.
2020. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó! Nem függőlegeset akartál írni?
2020. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi vele a baj? Csúnya, mint heg? A kelo-cote zselét tudom ajánlani, mocsok drága de látványos változást hoz.


Ha a gél nem elég, esetleg konzultálj plasztikai sebésszel, bár gyanítom a vírus miatt erre most várni kell.

2020. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Én is sokáig így voltam vele!

Irtóztam a sebtől, viszolyogtam ha csak hozzá kellett érnem zuhanyzásnál.

Ez az undor valószínűleg azért volt, mert nem tudtam természetesen megszülni a 4400 grammos lányom, és inkább a tudat... hogy nem voltam rá képes!

Aztán egyszercsak azon kaptam magam, hogy már nem érdekel, megbékéltem vele!

Neked is menni fog, hidd el!

Nem tudom mennyi idős a heged , de nyugi, mag fogsz vele barátkozni!

2020. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Én előre elhatároztam, ha hegem lesz, eltakarom egy szép ízléses tetkóval. Barátnőmnek viszont annyira lent vágtak, hogy simán úgy igazítja a fazont, hogy eltakarja a szőr. De egyébként ha most nagyon csúnya is, azért idővel szebb lesz.
2020. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha a nunátok lenne széjjel csesződve az 100szor rosszabb lenne, én irigyellek benneteket.
2020. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Derjaderja ***** válasza:
96%

Enyém annyira lent van, nem is látni kb. Sajnos viszont kötényhasam lett, azon merengem néha, hogy egyszer megcsináltatom.

Szívesen elcserélném egy csúnyább hegre.

Mondjuk a gáttáji maradvány dolgok gondolata nekem is sokkal ijesztőbb.

2020. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Én az elején nagyon gyűlöltem. A férjemnek alig engedtem, hogy megnézze. Mondtam neki hogy undorító. Ő addig addig győzködött, hogy megmutattam végül. Ő akkor megpuszilta. Később le is kezelte. Azt mondta ettől csak szebb lettem, mert ez kellett ahhoz, hogy a fiunk itt lehessen velünk. Nekem ez segített elfogadni. Talán egy hónap telt el és már nem láttam csúnyának én sem.
2020. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is az segített elfogadni, ahogy a férjem viszonyul hozzá. Amikor először meglátta meg azóta is időnként megsimogatja és mosolyog, elmondja,h.köszöni a babánkat.
2020. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!