Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi nap után mondtátok,...

Mennyi nap után mondtátok, hogy mostmár nem annyira fáj?

Figyelt kérdés
Császár után vagyok 3nappal még egyelőre korházba. Mennyi nap után fogom azt mondani, hogy nem halok bele minden felkelésbe?
2020. dec. 21. 06:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Minden nappal jobb lesz, mint bármelyik más műtét. 1 hét és jobb, 2 hét még könnyebb ne aggódj, csak a babára koncentrálj az elfelejtet mindent. Sokat bújjatok össze most másra nincs szükségetek. Minden segítséget fogadj el, ti csak pihenjetek amennyit lehet.
2020. dec. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Hat én nagyon szerencsés voltam, egy percig nem éreztem fájdalmat. Kellemetlenségnek mondanám inkább, de azt is csak bizonyos mozdulatoknál. Kívánom hhogy gyorsan rendbejojj
2020. dec. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minden nappal könnyebb, csak sokat mozogj,annál hamarabb javul. Nekem már a 3.nap is sokkal jobb volt, de egy hét után már nem fájt annyira,2 hét múlva meg kb.el is felejtettem ha elfoglaltam magam.
2020. dec. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Mozogj sokat, akkor is ha fáj. Hamarabb gyógyulsz.
2020. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal egy hetet bent voltam. Mire hazaengedtek, már teljesen jó volt. A lányommal csak 3 napot, hát, utána kellett még pár nap itthon, hogy ne legyek rozzant. 😃 Tehát én a saját példámból kb. egy hetet mondanék. Akkor lett SOKKAL jobb. De felkelni az ágyból csak az első 2 napon volt borzasztó, utána mérsékelten fájdalmas.

És az 100% igaz, hogy mozogj minél többet, hamarabb gyógyulsz.

2020. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet mozogsz, annál könnyebb lesz. Nekem csak a felkelés fájt, ha elindultam, bemelegedtem, szinte nem is éreztem. Olyan 1.5 hét múlva jobb lett, 3. hétre meg már olyan volt, mintha mi se történt volna.
2020. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis remény a következőhöz: a második császárom sokkal kevésbé fájt :) De én is kb egy hetet mondok, addigra sokkal jobban leszel!
2020. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezt sajnos nem lehet megmondani. Tényleg minden nappal egyre jobb lesz de, hogy te mikor érzed majd azt, hogy nem fogsz belehalni a fájdalomba azt mi nem tudjuk. Nekem az első császár alkalmával még itthon is nehéz volt felkelni, pedig a férjem ilyen kapaszkodót is felszerelt az ágyra. Első este bébiőrrel fürödtem, hogy ha nem tudok kimászni a kádból a férjemnek tudjak szólni. Sokáig éreztem egy égő-csípő érzést az egyik oldalon. Most a második császár után már 2-3 nap után alig voltak fájdalmaim. Fel-le ugráltam az ágyról. Mire hazajöttünk 4 után már szinte egyáltalán nem fájt.
2020. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7esnek teljes mértékben igazat adok. Az első császárom után az fájt ( kis iróniával ) ha valaki mellettem tüsszentett. A második viszont szinte egyáltalán nem. Egyszer sem kértem fájdalomcsillapítót, pedig nagyon kínálták. Sokkal könnyebben felkeltem elsőre és sétáltam, nem voltak egyáltalán fájdalmaim. Nem is értettem, de valóban így volt.
2020. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Császár utáni napon.
2020. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!