Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel mostátok és törölköztete...

Mivel mostátok és törölköztetek ott lent szülés után?

Figyelt kérdés
Első babámat várom februárra, ugye szülés után elég csúnya oda lent a helyzet, ti mivel mostátok? Illetve mibe törölköztetek? Főleg a kórházban, mert ugye itthon még megoldja az ember, de ott...
2021. jan. 5. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Vittem saját törölközőt és itthonról vittem egy normál tusfürdőt.
2021. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én, amíg véreztem, külön törölközőt használtam csak arra a területre. A szülésznőm mondta, hogy sima vízzel mossam, vagy ha van, akkor intim mosdókrémmel (nem a belső irrigálás, azt tilos!!!). Azt használok évek óta, így a szülés után is, de rettentően csípte a sebet, kb 3 hónapig érzékeny volt rá. Ettől függetlenül használtam, de csak minimálisat.
2021. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak sima víz, minden mosdó alkalmával. Kis törölközőket vittem, illetve itthon is azt használtam.
2021. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén csak sima víz, gatmetszes után eszembe sem jutott semmi más. Ha nem lett volna gatmetszes akkor sima tusfürdő.

Puha, sötét és pici törölközőt vettem a pepcoban 3-4 darabot és azt használtam arra a területre. Csak felitattam nem töröltem.

2021. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Hat nekem felszivodo varratom volt,szulesnel direkt rakerdeztem,hogy szabad e tusiznom,azt mondta a doktorno,hogy igen. Ugyhogy en napi 1x furodtem reggelente, tusiztam is magam,nyilvan lent csak korulotte, egyaltalan nem mentem "beljebb",sot,ertelemszeruen az ajkaimat is csak kivulrol, ovatosan tusiztam meg. Belul csak sima meleg viz,nagyon jol esett. 1 torcsit vittem,nem volt kulon lentre valo,ott nagyon ovatosan itattam fel a vizet. Ajanlom meg a tena pants bugyipelenkat az elso napokra. Viszont igy utolag lehet napi 2 zuhany jobb lett volna,csak lusta voltam,meg nem is a legjobb a hideg,dzsuva zuhanyzoban alldogalni.😅
2021. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendes tusfürdővel zuhanyoztam, de odalent nem mostam vele, csak amit ugye a környékére mosott a víz. Ott nagyon óvatosan, érintésmentesen tiszta vízzel öblögettem (nem volt gátmetszésem, de így is kellett egy párat ölteni rajtam). Törölközővel csak simán felitattam. De amúgy is érezni fogod, hogy mi hogy esik jól. Én még nagyon sokáig féltem hozzáérni, ez a sima vízzel öblögetősdi kb 4-5 hétig megmaradt, de az már túlóvatoskodás volt, 2-3 héttel a szülés után nem éreztem semmit belőle, de nekem így volt megnyugtató :D
2021. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden pisi után baba popsitörlővel áttöröltem finoman, és csak sima vízzel mostam.
2021. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!