Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ez normális? 5...

Szülés után ez normális? 5 hete szültem hüvelyi úton, nem volt nehéz szülésem, a baba 2900g volt, és 4 nyomásra kint is volt. Tegnap összebújtunk a párommal, de valahogy nem volt az igazi.

Figyelt kérdés

Fájdalmam nem volt,de túl tágnak éreztem magam. A 6 hetes kontrollra a jövő héten megyek,szóljak erről az orvosnak,vagy még korai?Fog ez még változni valaha is?

A másik:hüvelybemenetnél repedtem is kicsit,és ott nem varrt össze,ezt utólagosan még meg lehet oldani,Tb-által,vagy marad a hüvelyplasztika?


2010. aug. 14. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt így mindd kèrdezd meg a dokitól jövő hèten!

Én mondjuk pont fordítva éreztem magam, nagyon szűknek, de olyan 6 hónap után már minden a règi volt lent! Megnézted tükörrel lent hogy milyen, beforrt már a seb? Èn egyébként ha fogadott doki volt, meondanám már neki hogy ez így nem tetszik nekem hogy nem varta össze a sebed, zavar téged, kellemetlen érzés csinàljon vele valamit! Nem adnám oda neki a hálapénzt ha nem kezd velem valamit, mert azèrt fogadtam meg fizetek neki, hogy szép munkát csináljon!


Ha betömik a fogad, de nem szép vagy magas nem tudod összezárni a fogsorod akkor is szólsz, kijavítja, és csak a végèn fizetek, vagy legközelebb ha kijavítja és akkor ő is mondja ha az asszisztense kèrdi mivel tartozol a beteg, hogy majd legközelebb fizet ha befejeztük a kezelést!


Ne félj feltenni a kérdéseket és állj ki magadért ha neked nem tetszik hogy nem varrt össze!

2010. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

azért ennyiért nemkell hüvelyplasztika csak korai volt még összebujni. Van akinek csak fél év után lesz ugyanolyan mint régen. Nem kell türelmetlennek lenned kicsit várjál még 5 hét kevés idő.


Kontroll előtt nem is értem miért kell "összebujni"? és még sincs rendben minden kapsz egy jó fertőzést.

2010. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is kész lennék, ugyanis a hálapénzt egyből aznap kell odaadnom a dokinak! Így ha tág maradnék a 6 hetes kontrollon hiába reklamálnék!
2010. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,megnéztem tükörrel,h mi a helyzet odalennt.A gátsebem tökéletesen összefort,nem is érzékeny,semmi gond vele,hanem a hüvelybemenetnél a kisjkak repedtek,és ott nem varrt össze a doki.kb.1cm-röl van szó,de ugye ilyen testtájéknál ez elég nagy szó.
2010. aug. 16. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
igazából a 6 hetes kontroll azért van h az orvos megnézze h minden ok és zöld utat adjon, lehet ajánlja majd az intimtornát, ha olyan felfogású, de lehet csak Te érzed úgy....szerintem a hüvelyplasztika még várhat.....
2010. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a tested visszaalakuljon a terhesség előtti állapotra, kell legalább fél év, de akár 1 is. A kontroll előtt nem is igazán ajánlott a "összebújás", hiszen nem tudhatod,milyen állapotban van a méhed,mennyire gyógyult odabent a lepény leválása után ott maradt seb... gondolom, nem szeretnél összeszedni egy méhfertőzést...
2010. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mért kell le hurogatni azért mert már őszebújt a párjával?

én szülés után 3 héttel már őszebújtam a párommal mivel h az utolsó 2 hónapban már nem lehetet és semmi bajom,a dokinak is emlitetem és mindent rendben talált

lehet lepontozni a kérdésre válaszolva majd helyre fog álni de azért emlícsd meg az orvosnak

2010. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!