Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magyar állampolgárként hogyan...

Magyar állampolgárként hogyan lehet külföldön szülni?

Figyelt kérdés

Mennyiért és mi ennek a menete?

Van valami módja annak, hogy valaki kikerülhesse a terhessége alatt és a szülésekor a magyar egészségügyet, ha nem külföldön él?



2021. jan. 8. 23:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Németországban is csinálják azt, hogy kimennek és hopp, véletlenül rájött a szülés és ellátják. Nincs tervben a gyerek, de én is ilyesmiben gondolkodnék. Nagynéném dolgozott kint orvosként: ott nincs hálapénz és az orvosfogadás sem jellemző. Viszont nem spórolnak és be fogják adni az epidurálist, ha kéred. Magyarországon hallottam nem egy történetet, hogy ígérgették, aztán nem adtak. Nekem nincs problémám sem a császármetszéssel, sem azzal, ha nem 100% természetes minden, viszont emberként kezeljenek és ne hagyjanak fölöslegesen szenvedni.
2021. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!