Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 hetes terhes vagyok és...

10 hetes terhes vagyok és szeretnek érdeklődni, hogy Szegeden vagy Hódmezővásárhelyen tudtok e ajánlani jo szülész-, nőgyogyaszt.? Mivel itt Makón mar nincs szülészet ugye ...

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegeden dr Wellinger Károly Arany Klinika. Hozzá jártam, de dr Molnár Andrást is sokan szeretik. Esetleg dr Pásztor Norbert.
2021. jan. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 16 hetes vagyok, kb öt éve Dr. Pál Zoltán a nőgyógyászom. (szeged) kicsit drága a magánja, de remek szakember, minden orvos ismerős jó szívvel ajánlotta, én is meg vagyok elégedve vele.

Nyugodt ember, nem az a körbeugráló típus, de én ezt kedvelem benne. Magától keveset beszél, de bármit kérdezek, rendesen válaszol rá, nem bunkó vagy türelmetlen.

2021. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegeden Altorjay Ábel! Nekem ugyan nem volt fogadott dokim, de amit tapasztaltam vele kapcsolatban az nagyon pozitív. Plusz nagyon sokan vannak akik őt ajánlják.

Ha gondolod lépj be Facebookon a Szegeden szül(t)ünk csoportba, ott sok hasznos infót találsz.

2021. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Helo!


Wellinger Károly nem vállal szülést, ő mondta.

2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dr Molnar Andras
2021. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!