Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet az ellen tenni, hogy...

Lehet az ellen tenni, hogy szülésnél ne legyenek bent tanulók? Lehet mondani, hogy menjenek ki?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Oktató kórhàzban úgy tudom nem.
2021. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Oktató kórházban is eléd tesznek egy beleegyező nyilatkozatot. Ha azt vissza utasítod nem lehetnek bent.

Jogodban áll elutasítani

2021. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Fogadott dokival.
2021. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Oktató korhàzban is kell a beleegyezèsed.
2021. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Oktató kórházban szültem 2019ben. Mikor bementem, en azzal kezdtem, hogy nem szeretném, ha benn lennének.

Persze, megoldható, jelezzük majdn nekik...

Elémnyomtak egy köteg papirt, írjam alá. 2 fájás közt nem tudtam elolvasni miket írok alá, férjem meg nem engedték be.


Persze h megjelentek a tanulók. Dél és este 7 közt 5 orvos vizsgált meg... ezt nehezményeztem, erre orromalá dugták a papirt, hogy aláirtam...

2021. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Akik ennyire ágállnak a dolog ellen: Tudjátok hogy valahol az a doki is megtanulta aki titeket lát el? Vagy a normális ellátás nektek se kell?
2021. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy engem ott bámuljanak sokan. Aki szereti, hogy sokan vannak körülötte, ahhoz menjenek be. Nekem ne cs.sszék el a szülésélményemet. Ha neked ez ennyire tetszik, hívjanak be hozzád 100 orvost, hagy sasoljanak, de aki nem akarja, annál miért kéne erőltetni?
2021. jan. 28. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Oké kérdező, de akkor hozzád meg olyan orvos menjen be a szülésedre aki élőben még sose csinálhatta. Azokhoz menjenek a tapasztaltabbak akik adnak az orvosoknak esélyt a tanulásra.
2021. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező,akkor nem oktatókórházban kell szülni .
2021. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!