Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után jobban kinézni,...

Szülés után jobban kinézni, mint előtte?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kis motiváció miatt jöttem. 34 hetes kismama vagyok és elég sokat híztam, de szerencsére nem látszik. 2 éve sikerült nagyon szépen lefogynom (egészséges életmód, edzések stb.), de a terhesség előtti időszakban sok visszajött. Most elhatároztam, hogy szülés után, kivárva a 6 hetet, vagy amennyit a doki megítél, újra belefognék a változásba. Azonban félek, hogy a szülés nyomot hagy rajtam, és sose leszek már az igazi. 22 éves vagyok, szeretnék még jól kinézni, annak ellenére, hogy anyuka leszek. És az egészségem miatt is fontosnak tartanám, hogy visszavegyek az eddigi dolgokból (sok nasi, egészségtelen ételek).



2021. febr. 2. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Szoval mi a kerdes?
2021. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült. Sok sikert neked is.
2021. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mi a kérdés? Hogy van-e akinek sikerült és hogyan, mennyire hagyott nyomot a terhesség stb
2021. febr. 2. 20:19
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

#2 vagyok

Ne haragudj, fáradt vagyok es nem fogtam fel a kérdést.

Nekem sikerult, fél evvel mindharom gyerekem szuletese utan kezdtem tornazni. Hagyott nyomot,striák vannak a hasamon, foleg oldalt. Sokaig zavart, de mar nem, mar csak mosolygok ha renezek, mert tudom, hogy a 3 csodas gyerekem az eredmenye:)

2021. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem annyiból hagyott nyomott, hogy a hasamon a bőr nem húzódott vissza tökéletesen. Ruhában egyáltalán nem látszik egyébként. De te fiatalabb vagy nálam majdnem 10 évvel, úgyhogy bármi lehet 🙂🙂
2021. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
33 vagyok másfél évvel ezelőtt szültem és sokak szerint,most nézek ki a legjobban. Sovány vagyok,nyoma sincs a szülésnek sehol. Hogy mi a titkom? Boldog vagyok
2021. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon tetszik 🥰
2021. febr. 2. 21:50
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsére nem látszik. A striákat is megúsztam. Az alakom se változott különösebben. Mondjuk sokat mozogtam terhesen is, utána se sokat lustálkodtam.

De ismerek szép számmal olyanokat, akik nagyon jól néznek ki gyerekkel is. Szóval szerintem tőled és a hozzáállásodtól függ elsősorban.

2021. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban nézek ki, mint anno szülés előtt 20 évesen.

Túlsúlyos voltam fiatalon. 79 kilósan estem teherbe, 21 évesen szültem.

(90 kilóval mentem szülni.)


Utána kezdtem el tudatosan figyelni, mert zavart a külsőm.

62 kilóra fogytam le.

Azóta még 2 gyerekem született.

32 éves vagyok, perpill 63 kg, bár ebből egy 4 kilót szeretnék most fogyni.

2021. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!