Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt pár héttel égő...

Szülés előtt pár héttel égő érzés a nemi szerven normális?

Figyelt kérdés
38hetes vagyok pár hete van ez az égő érzés, bajt jelez vagy természetes?
2021. febr. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelezted orvosodnak?
2021. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Pár hete"

Gondolom, ennyi idő alatt már legalább a védőnőnél érdeklődtél. Vagy nem olyan vészes, mint amilyennek gondolod.

Ha hüvelyi égő érzés, és viszketés, csípő érzés, esetleg rendellenes folyás társul hozzá, azt orvosnak kéne mutatni, mert lehet fertőzés, ami felszállva a babát veszélyeztetheti. Kezelni kell.

Okozhatja az is, hogy nyomódnak a szövetek, fokozott a vérellátás, ez zsibbadó érzés lehet.

De mennyi időnek kell eltelnie, hogy valaki terhesség alatt (vagy akár nem terhesen is...) egy problémával orvoshoz forduljon?

Jobbulást!

2021. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Égő érzést nekem sajnos gomba okozott, én azonnal jeleztem orvosnak és időben kezelték is. Terhesen nagyon gyakori mindenféle nyavalya, pedig akkor tudnék jobban figyelni csak a higiéniára, ha hypoban fürdenék. Nem ezen múlik :(
2021. febr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!