Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindíthatja a szex a szülést?

Beindíthatja a szex a szülést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb.3-4 hónapja nem voltam együtt a férjemmel. Abszolút nem kívántam a szexet, őt más módon elégítettem ki. Ma viszont nagyon rám jött, hogy jó lenne összebújni.

37+3 vagyok, ez nem indíthatja ilyenkor már be a szülést? Vagy csak akkor, ha amúgy is készülne kifele a baba?



2021. febr. 26. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznő kitapogatta, megmutatta nekem is,hogy hol volt a feje, egész lenn a medencémben. Kívülről meg úgy nézett ki,hogy leszállt. De tényleg nem tudom,hogy amiatt indult-e be :)
2021. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha beis indul.. Már nem koraszülött. Én végig együtt voltam a férjemmel, és 39+6ra született Császárral (más miatt)
2021. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ilyenkor már? Minél jobban a végén vagy annál jobban beindíthatja. És mivel már majdnem 38 hetes semmi baja nem lenne ettől a két héttől a babának, főleg hogy ennyivel el is számolhatják simán. Egyébként ettől nekünk sem indult be a végén indítani kellett mert túlhordtam...
2021. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
8-as undorító bunkó vagy!🤮🤮🤮🤮🤮
2021. febr. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
8 vagyok. Jezusom, de hülyék vagytok. IRÓNIA. Komolyan megdöbbentő, hogy egyeseknek elmegy az összes agya ha “áldott állapotba kerül” 🤦🏼‍♂️ Szerintetek én nem imádom a fiam vagy mi? Uristen. Lazuljatok már le azt nyomjatok be egy páleszt, vagy ha még nem lehet, fekudjetek be az uratok alá, mert borzalom korlatoltak vagytok.
2021. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem, ebben semmi irónia nincs. Ha meg annak szánod, akkor írásban illene jelölni valahogy, mert ki az aki ezt így meg tudja ránézésre mondani?!

Én iróniából sem írok ilyet sem a saját gyerekemre, se máséra.

2021. febr. 27. 10:24
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

8-as: valószínűleg a többiek a kutyájuknak sem mondanák hogy te kis mocsokláda, persze gügyögve, imádattal :D Én szoktam :D A kis ganéban sem látok kivetnivalót, pedig az én agyam is tele van hormonnal :D

24hkm

2021. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%
Fuh komolyan ennyi savanyú asszonyt ... Tényleg lazuljatok már le kva merevek vagytok! Én is hívom néha a gyerekem kis szarosnak, de imádattal mondom, viccből. Sőt most is babát várok mégis értem a csíziót...mit kell ezt úgy túllihegni.. 🤦‍♀️
2021. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Más írásban (vadidegen emberekben), meg más ha az ember bizonyos hangsúllyal mondja.
2021. febr. 28. 14:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!