Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra a Jessa nadrágpe...

Szülés utánra a Jessa nadrágpelenkája mennyire megbízható? Vagy a Tena lady márkáé jobb?

Figyelt kérdés

DM-ből rendelem meg a még megmaradt dolgokat amiket vinnem kell a kórházba, azonban onnan a Tena lady nadrágpelenkából csak normál nedvszívó képességű van, a DM sajátmárkásából (Jessából) pedig van nagy nedvszívó képességű is, viszont ezt a márkát sosem használtam még, valakinek van vele tapasztalata, hogy mennyire megbízható?

Mert ha nem annyira, akkor inkább beszerzek valahonnan Tenat.


2021. márc. 3. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Második szülésnél Rossmann sajátmárkást használtam, jobban bejött, mint az elsőnél a tena. Szerintem a dm-es se lehet rosszabb.
2021. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jessát használtam, igaz nem nadrágpelenkát, hanem a sima inkontinencia betétet, sosem áztam át, nekem bevált.
2021. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tudom nem feltétlenül ez volt a kérdés, de nekem pl. a jessa tampon bejött, nemigazán tapasztaltam különbséget az OB és a jessa tamponjai között
2021. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal Tena Lady Inkontinencia betétem volt...sajnos korábban jött a baba így a férjemet kellett elszalasztanom valami betétért és olyat vett. Egyébként jó volt. Most másodjára Rossmann saját márkás ultra nagy és vastag betétet vettem. Teljesen jó volt, leszámítva azt, hogy arra nem figyeltem, hogy nem szárnyas betét csak sima így volt, hogy elmozdult és összevéreztem a bugyimat. Császáros voltam mind a kétszer
2021. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem lehet annyira rossz :)
2021. márc. 3. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jessa-t használtam. Nagyon erős vérzésem volt. Egy áldás volt számomra abban a pár napban. :)
2021. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Jessa-t használtam, inkontinencia betétet. Nem sokkal volt erősebb vérzésem, mint menzesznél, szerencsére, viszont az első pár hétben volt 2-3 balesetem és semmit nem engedett ki :)
2021. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!