Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig lehet igy húzni?

Meddig lehet igy húzni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 40+1napos khm vagyok. Reggel elkezdett barna folyásom lenni. Már sokat sűrűn fáj/szur a hasam és a derekam. Ma voltam ctg-n és mondtam az orvosnak de csak annyit mondott joslo fajasok és hogy természetes az a barnás folyas. Meddig lehet így húzni? Szeretnék már túl lenni rajta.. Már sétálni vagy ülni alig bírok.. Vissza hívott újabb ctgre holnap..
2021. ápr. 19. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig. 🤷
2021. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lassan időszerű, hogy befeküdj az osztályra. Aztán majd ott adnak oxitocint, hogy hátha beindul. De több olyan esetről is hallottam, hogy hetekig is tartott, mire beindult a szülés. Bizonyos idő után már nem várnak, hanem indítanak.
2021. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Tegnap járt le az időm. És nem mondott ma semmit az orvos ezeken kívül. Hogy indítanak e vagy bármi.. De így hogy már itt fáj ott fáj elég nehéz

Igaz hogy félek de már jó lenne túl lenni nehogy baj legyen meg szeretném már látni a babámat

2021. ápr. 19. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

2 napig véreztem (tágulásos vérzés). Rendszertelen fájásokkal mentem be, burokrepesztésre és oxira sem rendszereződött.


Ha tágulsz és bemész fájásokkal, akkor nem küldenek már haza

2021. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem, valószínűleg hamarosan megkezdődnek a fájások. Legalábbis minden jel arra utal. Amit tudok javasolni, az egy jó hosszú, már-már egy kissé kimerítő séta, nálam az indította el a szülést. Könnyű szülést!
2021. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Még utánna húztam egy hétig.. Be fektettek a kórházba ott 5nap után burok repesztes és oxitocin majd esti császár metszéssel lett meg 3hete!😊
2021. máj. 22. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!