Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akinél megérezte az...

Volt akinél megérezte az állata a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa kérdés tudom,de olyan furcsa dolog ez számomra is.

Anyósom most nálunk van egy darabig és itt a kutyusa is,aki mindig a lányommal foglalkozott,velem csak annyira hogy megsimogassam és kész.

Utolsó hetekben vagyok a terhességben,tegnap folyamatosan a közelemben volt a kutyus,állandóan a hasamat nézte,védelmez holott ezt nem csinálta eddig,bújik hozzám és egyebek.

Ilyen sose csinált,pedig nem utáljuk egymást,de most mindenkit letojik kivéve engem.

Nővérem kutyája 2-3 nappal kezdett ilyeneket csinálni,az elsőnél 3 nap múlva szűlt,a 2.nál pedig 2 nappal elötte.

Olyan hihetetlen számomra hogy ennyire éreznék.


Volt valakinek esetleg hasonló bármelyik háziállattal?



2021. máj. 7. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Egy ismerősöm mesélte, hogy egy éjszaka a macskájuk az ágyukra ugrott, amit sosem szokott csinálni és elkedzett nyávogni. Ismerősöm felkelt, elment mosdóba és megindultak a fájások. Szerintem érdekes, aztán lehet, hogy véletlen egybeesés 🤷‍♀️
2021. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Érdemben nem tudok hozzaszolni, de majd írd meg, mikor szültel vegulis. Problemamentes, könnyű szülést kívánok!
2021. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Én hiszek benne,hogy a ló,a kutya és cica megérzi teherbe esést,szülést
2021. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Nekem fura volt,mivel nincs állatom,így tapasztalatom sincsen ebben.

A terhesség elején a nővérem kutyája "buktatott" le,mert állandóan ott volt a közelemben,így tudták meg hogy baba lesz.

Ezt tudom hogy vannak olyan állatok akik megérzik ha valaki terhes,de azt nem tudtam hogy azt is megérzik hogy közel a szülés.

Remélem így van,mert tegnap óta megy a szenvedés.


Persze majd írok hogy végülis mikor született meg a baba. :)

Köszönöm.

2021. máj. 7. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!