Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnátok a természet...

Ha választhatnátok a természetes szülést vagy a császárt választanátok?

Figyelt kérdés
Melyik a kevésbé fájdalmas? 😐
2021. máj. 7. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Természetes szülés
Császármetszés
89 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

A szavazatod arra tedd amelyiket választanád.

És esetleg kommentbe irhatsz tapasztalatot,véleményt 😊

2021. máj. 7. 16:55
 2/25 A kérdező kommentje:

Következő hónapra vagyok kiírva

Már eléggé izgulok

A baba fejvégű fekvésbe van,igy egyenlore termeszetes szulesre keszulok

2021. máj. 7. 16:57
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Csak azért jelöltem a császárt, mert ikerbabákkal vagyok terhes, nagy valószínűséggel egypetéjűek. Így, a sok sok szülés történetet bújva, sok ikerszülésről is olvasva összességében talán mindhármunknak "jobb" választás. Egy babánál biztosan az anatómiai szülés lenne tervben.


Egyébként személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem az a lényeg, hogy hüvelyi úton vagy műtét útján jön világra a baba, hanem az, hogy a legkisebb komplikáció legyen anyára-babára nézve.

2021. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Természetes. Császároztak. Ha szülnék mégegy gyereket tuti nekifutnék a VBAC-nak.
2021. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Rettegtem a császártól,de azt kell mondjam,rosszabbra számítottam. Nekem faros volt a gyerek,plusz műtét közben vették észre,hogy egyhe ketszarvú méhem van ( szív alakú) így szegény be se tudott volna fordulni.

Azóta meg annyi horrort olvasok itt is meg más helyen a normál szülésekről,hogy elment tőle a kedvem. Az zavar csak,hogy nem volt szülésélményem,lényegében csak kiszedték a fiamat. Szerintem ha lesz másik gyerek,maradok a csm.mellett, mert a mèhem miatt sanszos,hogy ő sem tudna jól beilleszkedni.

Könnyű szülést neked!

2021. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Mindig azt mondtam, ha valaha lesz gyerekem akkor csakis császár! Aztán amikor terhes lettem eszembe sem jutott... Így utólag már a gondolatától is minden bajom van, hogy úgy vágnák szét a hasamat és szednék ki belőle a babát és a tartozékait, hogy végig magamnál vagyok 😨😨
2021. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Császár! De csak azért mert 4et szültem természetesen. Ha most jönne az 5ik, császárt kérnék, és elköttetném magam.


De amúgy a természetes szülés híve vagyok.

2021. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Császár! Természetes szülés után szanaszét szakadtam, szülés után 2 hétig magam alá csináltam, nem bírtam tartani
2021. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
A nemi életem sem a régi azóta, még intim tornával sem
2021. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

3x volt természetes szülés a 3. volt a legrosszabb, de csak mert indították A második kb 5 tolófájás és kint is volt, az első sem volt olyan vészes ahhoz képest hogy 4.5kg és 58cm vvolt. A kolléganőmnek 4.lett császár ő még 1 hónap múlva is érezte, én este szülés napján semmit, 2.nál szivem szerint a szülő asztalról indultam volna haza.

De volt bent olyan akinek 4.császár volt és kb semmi baja nem volt, csak mikor kapott méh összehúzó gyógyszert.

2021. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!