Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 5 és fél héttel...

Szülés után 5 és fél héttel lehetséges menstruáció?

Figyelt kérdés
Első naptól tápszeres a babám nem szoptattam. Viszont a férjemmel voltak köztünk dolgok (nem konkrétan lefeküdtünk) lehet attól vagy csak ilyen korán megjön az első? Mert pont aznap este kezdtem vérezni de nagyon keveset.

2021. jún. 21. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én sem szoptattam, 4. hétre már megjött a menstruációm, azóta is rendszeresen.
2021. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemkem missed után 5 héten jön meg, ha nem szoptatsz akkor lehet mensi, sőt van akinek szoptatás mellett is hamar megjön.
2021. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Nekem is tápszeres elejétől fogva, és császár után 5 héttel jött meg az első rendes mensi.
2021. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm szoptatott és úgy jött meg neki 6 hét után.

Nekem nagyobb gyereknél 1 év után, kisebbnél 7 hónap után (extrém stressz) jött meg.

2021. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2!

Azert egy missedet ne hasonlitsunk egy szüléshez.... nekem a doki el is mondta, semmi köze a gyerekágyi vérzeshez, illetve a mensi megjövese sem lesz olyan mint szülés után...

Misseg után hajszállpontra 28napra megjött.


Szülés után 5 és fél hét utan volt meg elsőre, utana csak a gyerek fél éves korától, akkor is hol 2 hétre, hol 6 hétre. Kb 1 év után állt be, pedig nem szoptattam...

2021. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 császárom volt. Mindháromszor rögtön gyermekágy után megjött szoptatás mellett 🤷‍♀️.
2021. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok, mégis megjött 6 hét után.
2021. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 azért gondoltam, hogy az is számít mert volt 14héten is missed és 7.hétben is mind 2x 21.napon volt ovum majd megjött rá 2 hétre.
2021. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm azt hittem bajt csináltam h nem vártam ki kereken a 6 hetet nőgyógyásznál se voltam még
2021. jún. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!