Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj a szülés?

Mennyire fáj a szülés?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 08:37
A kérdező szavazást indított:
Mint az első szexuális együttlét
Nagyon Erős hasi görcs menstruációnál
Fent említetteknél is jobban fáj
Legfajdalmasabb amit el lehet képzelni
Van ennél fájdalmasabb is
58 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon, de nagyon. Nekem mondjuk az epegörcs hasonlóan erősen fájt, de az biztos, hogy az egyik legerősebb fájdalom, ami csak létezik.
2021. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vesegörccsel van párban, de èlesebb a fajdalom.

Az utolsó órán kívül mint a nagyon erős menstruációs...de a tényleg erős, amikor hàny is az ember

2021. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalom relatív. Függ a személy fájdalomküszöbétől. De igazából nem konkrétan a szülés fájdalmas, hanem a vajúdás.

Nekem annyira fájt, hogy meg akartam halni. Üvöltöttem, annak ellenére, hogy a szülésznő rengetegszer rám szólt, hogy ne kiabáljak, mert elfogy az erőm. A 3-4 óra vajúdásom alatt 2x kerültem sokkos állapotba. Még terhesség alatt arra gondoltam, hogy mivel minden mensi alkalmával veszettül görcsölök (értsd: csak feküdni és jajgatni volt erőm), azt hittem, hogy nem lehet olyan vészes. Hát tévedtem...

2021. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg baromira fáj, viszont nekem volt egy nagyon durva és hosszú fogciszta műtétem, az arcom mindkét oldalán, és ha hiszitek ha nem, nekem az sokkal sokkal rosszabb volt! A műtét közben többször majdnem elájultam stb pedig nagyon magas a fájdalom küszöböm de az 10/10es fájdalom volt! Ehhez képest nekem a szülés kb 10/7-10/8 max! 🤷🏻‍♀️
2021. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem elsötétült minden a fájdalomtól. 2 hullám között nemhogy pihenni nme tudtam, de halálfélelmem volt. Jah, ehhez képest a menstruációm egy vicc. A szexről nem is beszélve. Nem ezekkel áll párban. Érzéstelenítés nélküli amputációval már reálisabb.
2021. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Én relatíve jól viselem a fájdalmat.

Volt vesegörcsöm, foghúzasom érzestelenítő nélkül, szilankos kéztörésem amit műtöttek. Minden havi vérzésem olyan volt kamaszként, hogy mentőt hívtak hozzám, mert olyan erős gyógyszert nem lehet venni, ami elmulasztotta.


Ennek tudatában mentem szülni, na maj Hero leszek, egy hangom nem lesz.


Aha... 7 órát vajudtam, ebből az utolsó 3 órára nem emlékszem, olyan szintű fajdalmaim voltak, hogy emlékezetkiesésem lett, elájultam, magamon kívül voltam.


Októberben mégis ujra csinálom 🙈

2021. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Akut hasnyálmirigy gyulladás rosszabb, ott megakartam halni, magamon kívül voltam. Ha akkor tudom, hogy 20/1 ember meg is hal bele, ilyen megakartam halni dolgokkal nem dobálóztam volna. Teljes adag morfium mellett is fájt.
2021. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szülés fáj-e mindekinek fájd,e nem egyforma mértékbe.Fájdalom küszöbtől is függ.valakinek menstruácio ha megjön nem fáj,a szülés meg fáj
2021. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

A faszér' kell lepontozni!


Az az akut hasnyálmirigy gyulladás nekem rosszabb volt. Volt epegörcsöm is többször (epevezeték elzáródás miatt lobbant be a hasnyálmirigyem), volt szülésem is, csak össze tudom hasonlítani melyik a rosszabb számomra, nem?


Az amiláz értékel a normál 70-200 közötti helyett 7000 felé ugrott.

2021. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Nekem például egyáltalán nem fájt, egyik sem, pedig 5 van... :)


Igaz, egyiket se én szültem...

2021. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!