Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha menzesz alatt ájulásig fáj...

Ha menzesz alatt ájulásig fáj a hasam, mi lesz velem a szülésnél?

Figyelt kérdés

Amikor megjön többször volt már az, hogy elájultam a hasfájástól. Félek, hogyha egyszer majd szülök, akkor nem lesz ilyen baj? Vagy akkor nem fogok esetleg elájulni a fájdalomtól?

20/L


2021. aug. 3. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így előre szerinted honnan lehetne tudni?
2021. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet ez alapján megmondani. Ott és akkor fog kiderülni. Fölösleges aggódni ezen. Jó hír, hogy az első baba után sokaknak enyhül a nagyon fájdalmas menstruációja.
2021. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ezt mi honnan tudjuk?!


Nekem is ájulásig fájt a mensi, minden hónapban vagy az ügyeleten kötöttem ki, vagy a mentő jött, mert a kapható gyógyszerek kevesek voltak.


Én úgy mentem szülni, ennél rosszabb nem lehet....


7órát vajudtam, abbol 3ra nem emlékszem, olyan fájdalmaim voltak, annyira kimerültem.

2021. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teherbeeses elotti 3 memzeszem nagyon kemeny volt, razott a hideg, sehogy nem volt jo,majdnem elajultam a fajdalomtol. Egyszer leestem par lepcsofokon ahol megserult a bokam, a fajdalomban eszemeletemet vesztettem. 😅 Szulesem igazan fajdalmas resze ugy 2,5 oran at tartott,de mindenfele erzestelenito,fajdalomcsillapito nelkul is azt tudom mondani,konnyebb volt,mint gondoltam. (Kertem en epiduralt,csak tul gyorsan haladtunk,mire jott volna,mar tul tag voltam.) Ez csam egy pozitiv pelda akart lenni. Ettol fuggetlenul barmi lehetseges,teljesen egyenfuggo. Remeljuk a legjobbakat. :)
2021. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

4 vagyok.

Egyebkent nem volt semmi komoly a bokaserules,se tores,semmi ilyesmi,csak otthon kellett vizesbirogatni,illetve kicsit belilult,tehat nem lehetett olyan igazi nagy serules,megis beutott nalam. 🤣

2021. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek! Remélem nem lesz baj nekem sem majd.:)
2021. aug. 3. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem endometriózis miatt nagyon durva fajdalmaim voltak menzesz alatt, én is volt, hogy majdnem elájultam, konkrétan lórúgás erősségű fájdalomcsillapítókon éltem mikor megjött. Javaslom vizsgáltasd ki magad ilyen irányban! Amúgy végül császárral szültem, de vajúdtam egy ideig, meg sem közelítette nálam a menzesz fájdalmait, persze ezt egyéne válogatja.
2021. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom, ájulás, hányás, hasmenés láz, minden elővesz menstruáciokor,nekem egy időben csak injekció csillapitotta a fájást,habár nekem sose a hasam fáj elől hanem a derekam,ami olyan erős hogy végig sugárzik a fájdalom le a lábaimba is. Azt mondom inkább egy szülés, vajúdás mint egy menstruáció. Konkrétan már vajudtam a kórházban, de az izzadason kívül más nem látszott rajtam.
2021. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt érdemes kivizsgáltatni magad. Másrészt lehet kérni epidurálisbérzéstelenítést, illetve ha esetben magánban szülsz, nem kizárt, hogy lehet kérni a császárt.
2021. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!